کد خبر: ۲۴۱۳۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۵ - ۰۸ مهر ۱۳۹۹


جنوب نیوز: عبدالواحد موسوی لاری، از فعالان اصلاح‌طلب، در گفت‌وگویی که سایت اعتمادآنلاین آنرا منتشر کرد، اظهار کرده است:

"آقای روحانی کارهای خوبی انجام داده است. ‌این کارهای خوب را موانع بیرونی نگذاشته به نتیجه خوبی برسد. ضعف‌ها و ناتوانی‌هایی هم وجود داشته است و من نمی‌خواهم اینها را نادیده بگیرم. ولی می‌خواهم بگویم این‌همانی بین این دولت و اصلاح طلبان وجود ندارد.  اصلاح طلبان در یک شرایط خاص بنا به مصالحی از این دولت حمایت کردند و حمایت آنان مستمر بوده و الان هم هست. اما اصولگرایان بعد از اینکه تشت رسوایی احمدی نژاد افتاد، گفتند او منحرف است. ‌روزی قبای امام زمان برتنش می‌کردند و در مجلس دکمه‌های کتش را می‌بوسیدند و روزی هم وی را منحرف دانستند. ما چنین کاری نمی‌خواهیم بکنیم و نمی‌کنیم چون اصولا روحانی را با احمدی نژاد قابل قیاس نمی‌دانیم. "[۱۱]

*مسئله قابل توجهی که در ژنتیک اصولگرایی وجود دارد آنست که اصولگرایان و جریان انقلابی کشور هرگز قائل به تحمل هیچ مفسد یا منحرفی در اردوگاه خود نیستند و به محض اثبات و اطلاع، او را نفی و طرد می‌کنند.

اما این ژن در اردوگاه اصلاحات و در میان چپ‌ها هیچ ظهور و بروزی ندارد فلذاست که شاهدیم اردوگاه چپ ایرانی عملا به ملغمه‌ای از برانداز تا اپوزسیون داخلی، منتقد، مفسد، فتنه‌گر، آتئیست، آخوند منورالفکر و... تبدیل شده است.

و جالب آنکه آقایان هم هیچ خجالتی از این تلوّن سیاسی ندارند و بلکه آنرا عامل افتخار هم می‌دانند!

در واقع آنها فکر می‌کنند افتخار اینست که ۱۰ سال پس از فتنه دامنگیر سال ۸۸ همچنان مشغول بوسیدن پشت نعلین کسی مثل کروبی هستند و یا به عصای میرحسین موسوی و عبای خاتمی دخیل می‌بندند!

ولی واقع اینست که عامل افتخار چیزی مثل طرد احمدی‌نژاد از سوی اصولگرایان است.

و رأی عقلانیت و منطق هم در این میان کاملا محرز است.

پر واضح است که سخنانی مثل آنچه که موسوی لاری بر زبان رانده است زودا که موجب بصیرت بیشتر مردم و طرد احیا کنندگان فساد و براندازی از فراروی کشور ایران خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: