کد خبر: ۲۴۱۲۲۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۲ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۹

جنوب نیوز: حساب توییتری منتسب به "امیر جدیدی" از بازیگران سینمای کشورمان به تازگی در یک توییت نوشت:

"رفتم بقالی کره بخرم نداشت گفت فردا میاریم بعد دم صندوق دیدم یکی ۱۷ تا کره برداشته گفتم آقا من یک دونه کره میخوام یکیشو به من میدین؟ گفت نه چند روز بعد رفتم کره بخرم دیدم همون کره ۱۴هزار تومن گرون شده، اینا وقتی میبینن ما به همدیگه رحم نمیکنیم، میگن ما چرا به اینا رحم کنیم؟!"

در این توییت کنایه‌آمیز همچنین هشتگ "ظلم" به چشم می‌خورد.

انتساب این حساب توییتری به امیر جدیدی تکذیب نشده است.

*جدای از ژانر بالیوودی این توییت! اما همه می‌دانیم که یکی از ظلم‌های آشکار، سلبریتی‌هایی هستند که درآمد نجومی و بدون مالیات می‌گیرند اما اهل همراهی واقعی با مردم نیستند.

به این معنی که برخی از این افراد برای ژست همدردی با مردم در روزگار گرانی و مشکلات، به جای بیان راهکارهای درست اما فیلمنامه‌های بالیوودی توییت می‌کنند و از همه جالب‌تر اینکه به مردم نمی‌گویند که خودشان با حمایت از آقای روحانی و این دولت ناکارآمد؛ یک نقش اصلی را در وضع موجود و گرانی‌های فعلی دارند.

کما اینکه شخص آقای جدیدی به گواه رسانه‌ها از حامیان انتخاباتی رئیس‌جمهور روحانی بوده است.[3]

گفتنیست، یک کاربر توییتری در پاسخ به این توییت جدیدی نوشته است: " هنرمند گرامی! اولن که فقط واسه کره پا نشو برو بقالی! برنامه داشته باش برا خرید کردن. دومن میخای خودت رو آشنا با مشکلات مردم جلوه بدی، بده، ولی نه با چنین داستان کشکی‌ی! سومن این دفعه دو سه تا بقالی دیگه هم برو و سریع ناامید نشو."

یک کاربر دیگر هم درباره همین توییت نوشته است: "ینی واقعا یک نفر هست که درحال خریدن ۱۷ تا کره بوده و امیر جدیدی ازش خواهش کرده یکی‌ش رو بده به اون، و طرف نداده؟ اگه واقعیه که این فرد الگوی منه، کسی که ظاهر و شهرت فریبش نمیده، با احدی رودروایستی نداره و بهتر از همه، نیمروهاش همیشه مزه‌ی کره میده."

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: