کد خبر: ۲۴۱۲۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۲ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۹

جنوب نیوز: "حجت نظری" عضو شورای اسلامی شهر تهران برای تردد موتورسیکلت‌های برخی نگهبانان پارک‌ها در بوستانهای شهری به سازمان بوستان‌های شهرداری تهران تذکر داد.

به گزارش ایرنا، او در این تذکر همچنین گفته است: تردد موتورسیکلت‌ها در بوستان ها بارها و بارها از سوی مردم به بنده منتقل شده و من سعی کرده‌ بودم تا به شکل تذکر موردی به مسئولان مربوطه آن را حل و فصل کنم، اما گویا مساله ورود موتورسیکلت‌ به پارک‌ها به معضلی بدل شده که مختص به یک یا دو پارک نیست.

نظری می‌افزاید: متاسفانه شهروندان بسیاری از تردد موتورسیکلت در پارک‌ها و بوستان‌های شهری گلایه دارند و عجیب‌تر آنکه درصد قابل توجهی از این موتورسیکلت‌ها، نه موتورسیکلت متعلق به شهروندان بلکه موتورهای مربوط به متصدیان و نگهبانان پارک است که بعضا به شکل بدی هم اقدام به راندن این وسیله می‌کنند.

عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران تأکید کرده است: عجیب‌تر اینکه شهردار تهران که خود شهروندان را به استفاده از دوچرخه تشویق می‌کند، چگونه هنوز نتوانسته زیرمجموعه خود را برای حفظ جان و امنیت خاطر شهروندان مجاب کند که به‌جای موتورسیکلت، از دوچرخه برای تردد در پارک‌ها استفاده کنند!؟[2]

*این نکته جالب است که شاهدیم عملا تنها کارنامه شهردار حناچی در تهران یعنی همان طرح دوچرخه‌سواری آنچنان بی‌دستاورد بوده که از سوی اعضای شورای شهر نیز به چالش کشیده می‌شود.

و البته این عاقبت کسانی است که بدون برنامه و در حالیکه می‌دانستند جریان رقیب از آنها کارآمدتر است؛ خود را در معرض رأی مردم گذاشتند و امروزی را پدید آوردند که خودشان و همه تهرانی‌ها در حسرت دوران مدیریت جهادی هستند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: