کد خبر: ۲۴۰۶۶۰
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۱ - ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
بعد از گذشت یک هفته از پیدا‌شدن جسدی که گفته می‌شد احتمالا متعلق به سها رضانژاد، دختر طبیعت‌گرد است، آزمایش‌های دی‌ان‌ای تأیید کرد این جسد متعلق به او است. به‌این‌ترتیب تحقیقات از اعضای تیم طبیعت‌گردی برای مشخص‌شدن دلیل مرگ سها آغاز شد.
به گزارش«جنوب نیوز» به نقل از شرق؛سها رضانژاد، دختر طبیعت‌گرد ۲۷‌ساله روز ۲۰ تیر سال جاری در منطقه جهان‌نما گم شد و یک ماه تلاش شبانه‌روزی بالاخره به نتیجه رسید و جسد او در انتهای یک منطقه صعب‌العبور جنگل شموشک پیدا شد. در بررسی اولیه جسد وسایل همراه او نشان می‌داد که جسد متعلق به سها رضانژاد است؛ اما به‌دلیل ضربات ناشی از پرت‌شدن و گذشت یک ماه از مرگ امکان تشخیص ظاهری آن وجود نداشت تا اینکه خانواده سها به کردکوی رفتند و آزمایش دی‌ان‌ای انجام دادند.

نتیجه آزمایش دی‌ان‌ای تأیید کرد جسد متعلق به سها رضانژاد است. دادستان عمومی و انقلاب کردکوی گفت: پزشکی قانونی هویت جسد کشف‌شده در ارتفاعات جهان‌نما را متعلق‌به سها رضانژاد تأیید کرد. هادی عزیززاده اظهار کرد: جواب آزمایش دی‌ان‌ای به پزشکی قانونی استان اعلام شد و بر‌اساس‌آن، نتیجه آزمایش دی‌ان‌ای جسد کشف‌شده در ارتفاعات جهان‌نمای کردکوی با نمونه‌های اخذشده از پدر و مادر سها رضانژاد مطابقت دارد.

او گفت: با تعیین هویت جسد، پیکر مرحوم سها رضانژاد به خانواده او تحویل می‌شود.

او ادامه داد: نتیجه آزمایش‌های مربوط به تعیین علت مرگ مرحوم رضانژاد نیز به آزمایشگاه پزشکی قانونی ارسال شده است که اعلام نتایج آن زمان بیشتری می‌برد. دادستان عزیززاده با بیان اینکه تحقیقات پرونده ادامه دارد، گفت: نیابت قضائی به دادستانی تهران برای تحقیق از اعضای تور که ساکن تهران هستند و تاکنون بازجویی نشده‌اند نیز صادر شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: