کد خبر: ۲۴۰۵۱۵
تاریخ انتشار: ۲۲:۳۱ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه کنکور سراسری در 31 مرداد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با نظارت کمیته‌ای از مجلس و دولت برگزار خواهد شد.
کنکور با نظارت کمیته‌ای از مجلس و دولت برگزار می‌شود

به گزارش جنوب نیوز، مهرداد ویس‌کرمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس درباره جلسه امشب نمایندگان مجلس و وزرای بهداشت و علوم اظهار داشت: در این نشست مقرر شد کنکور با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و با نظارت کمیته‌ای از مجلس و دولت برگزار شود.

وی با بیان اینکه کنکور سراسری 31 مردادماه و بدون تأخیر و با رعایت پروتکل‌های سخت‌گیرانه بهداشتی برگزار می‌شود، افزود: مقرر شد که استفاده از ماسک‌ در محل‌های آزمون سخت‌گیرانه بوده و بین داوطلبین توزیع شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری بهتر آزمون‌ها در چند مرحله اجرایی خواهد شد که از زمان مراجعه داوطلبین به محل آزمون تا پایان برگزاری آزمون این روش ادامه خواهد داشت.

ویس‌کرمی خاطرنشان کرد:‌ پروتکل‌های بهداشتی به شدت در تمامی مراحل کنکور اجرا خواهد شد ضمن اینکه در مناطق مختلف پروتکل‌ها متفاوت خواهد بود.

وی افزود: فضای اشغال سالن محل برگزاری آزمون حداکثر 20 درصد و با رعایت حداقل فاصله 2 متر از دیگر مصوبات نشست امشب بود.

به گزارش فارس، در نشست امشب، غلامی و نمکی وزرای علوم و بهداشت، منادی و شهریاری رؤسای کمیسیون‌های آموزش و بهداشت مجلس، خدایی رئیس سازمان سنجش و سنگدوینی، نادری، قاضی‌زاده هاشمی، وحیدی، و ویس کرمی حضور داشتند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: