کد خبر: ۲۴۰۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۹
اتفاقات پیرامون انتخابات هیئت فوتبال استان تهران هر روز با حواشی جدیدی همراه است.
اقدام عجیب شیرازی در آستانه انتخابات هیئت فوتبال فوتبال + تصاویر

به گزارش جنوب نیوز، با وجود اینکه زمان برگزاری انتخابات هیئت فوتبال استان تهران چند  بار عقب افتاد و اتفاقات زیادی در این بین به وقوع پیوست، اما حواشی رخ داده درباره این اتفاقات هر روز وارد ابعاد جدیدتری شده و رنگ و بوی تازه‌ای به خود می‌گیرد. در جدیدترین اقدامی که رخ داده، حاشیه‌هایی درباره هیئت فوتبال شهرستان ورامین به راه افتاده که  به نظر می‌رسد این موضوع باعث خواهد شد تا حواشی وارد فضای تازه‌تری شود.

موضوع از این قرار است که در تاریخ 28 شهریور سال گذشته و به دلیل جنجال‌هایی که رئیس سابق هیئت فوتبال ورامین به وجود آورده بود تغییراتی در این هیئت رخ داد. حمیدرضا تات حصاری رئیس سابق هیئت فوتبال ورامین که دو بار از سمت خود استعفا کرده بود، اما با آن مخالفت شد در استعفای سوم از سمت خود کنار رفت. بعد از آن مرتضی نامجو به‌عنوان رئیس جدید هیئت فوتبال ورامین از طرف ریاست اداره کل ورزش و جوانان این شهرستان معرفی و مشغول به کار شد که اخیراً در نامه‌ای که حبیب‌الله شیرازی رئیس هیئت فوتبال تهران برای فرماندار ورامین ارسال کرده، مدیریت او غیر قانونی تلقی و مسابقات هم غیرمجاز عنوان شده است!

مرتضی نامجو در این رابطه گفت: 28 شهریور سال گذشته حکم بنده توسط ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین به‌عنوان رئیس هیئت فوتبال این شهرستان صادر شد. تصویر فوق طی چندین نامه به ریاست محترم هیئت فوتبال تهران آقای شیرازی ارسال شد و در دبیرخانه آن هیئت نیز ثبت شد. اینجانب به‌عنوان رئیس جدید هیئت فوتبال معرفی شدم، اما هیچ پاسخی از سوی هیئت فوتبال تهران به این نامه‌ها داده نشد. حتی اگر با سمت من مخالف بودند هم هیچ نامه‌ای در این باره به ما ارسال نشد. این در حالی است که طبق قانون، ریاست هیئت فوتبال شهرستان‌ها به صورت انتصابی نه انتخابی با نظر اداره کل ورزش و جوانان شهرستان معرفی می‌شود.

وی ادامه داد: حتی اگر با انتخاب من مخالف بودند هم هیچ پاسخی از سوی هیئت فوتبال استان تهران به دست‌ ما نرسید و ما هم بر همین اساس کار خود را انجام دادیم، به طوری که اداره ورزش و جوانان ورامین ضمن رضایت از عملکرد ما پیگیر امورات  بود، اما در روزهای قبل و در حالی که به زمان انتخابات هیئت فوتبال تهران نزدیک می‌شویم آقای شیرازی نامه‌ای به فرماندار ورامین ارسال کرده و مدیریت بنده را غیرقانونی دانسته است! او حتی اعلام داشته که مسابقات برگزار شده هم غیرقانونی است و باید باطل شود! به نظر من مسئولان امر، قانونی یا غیرقانونی بودن ریاست آقای شیرازی را بررسی کنند، چرا که آقای گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران بارها اعلام داشته ریاست هیئت فوتبال تهران غیرقانونی است.

نامجو افزود: حتی در این مورد مکاتباتی هم با آقای نبی انجام شد. به نظر من حمایت‌های آقای شیرازی از مدیر قبلی شائبه‌برانگیز است، چرا که انتخابات هیئت فوتبال استان تهران نزدیک است و شاید او روی همین یک رأی هم حساب کرده است، وگرنه چطور به مکاتبات ما در این چند ماه پاسخ نداده و حالا برای فرمانداری نامه زده است؟ این در حالی است که اگر مکاتبه‌ای هم قرار است انجام شود باید با اداره کل ورزش و جوانان استان تهران انجام شود نه با فرمانداری!

رئیس هیئت فوتبال شهرستان ورامین گفت: با شرایط موجود در شهرستان‌ها، بنده و اعضای محترم هیئت فوتبال بدون هیچ چشمداشتی تمام تلاش‌مان را کرده‌ایم تا مسابقات به نحو مطلوب انجام شود و ریاست اداره ورزش و جوانان ورامین نیز از عملکرد مجموعه هیئت فوتبال راضی بوده و حمایت‌های زیادی هم داشته است. در خاتمه چنانچه فعالیت بنده غیرقانونی باشد آمادگی آن را دارم که به فرد اصلح و مورد وثوق آقای شیرازی این مسئولیت واگذار شود.

فوتبال , فوتبال ایران ,

فوتبال , فوتبال ایران ,

فوتبال , فوتبال ایران ,

فوتبال , فوتبال ایران ,

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: