کد خبر: ۲۴۰۰۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۵ - ۱۱ تير ۱۳۹۹
رئیس شورای هیئات مذهبی کشور
رئیس شورای هیئات مذهبی کشور گفت: نوشتار خوئینی‌ها مملو از بدیهیات بوده و جز پرکردن سبد رسانه‌ای دشمن و خوشحالی معاندان اثری نداشته و نخواهد داشت.
نامه خوئینی‌ها جز پرکردن سبد رسانه‌ای دشمن اثر دیگری نداشت
به گزارش جنوب نیوز، نوشاد نوشادی رئیس شورای هیئات مذهبی کشور به نامه اخیر موسوی خویینی‌ها خطاب به رهبر انقلاب واکنش نشان داد و مطلبی را در اختیار خبرگزاری تسنیم قرار داده که در ادامه مشروح آن را می‌خوانید:

 نامه سرگشاده خوئینی‌ها مصداق " کلمة حق یراد بها الباطل" است، چرا که در آن از  اوضاع فرهنگی و اجتماعی کشور و اوضاع بد اقتصادی میان طبقات مردم گلایه کرده‌اند.

اولاً رهبر عظیم‌الشأن ما، بیش از هر مسئول فرهنگی و اجتماعی از عملکرد بد و اوضاع نگران‌کننده اجتماعی و فرهنگی با تعابیر مختلف ابراز نگرانی فرموده‌اند و ثانیاً اگر  ناراحتی آقای خوئینی‌ها صرفاً از سر دلسوزی بوده پس چرا علنی شده است؟!

ثالثاً اکنون که بزک شیطان بزرگ و ظلم عده‌ایی قلیل، بر مردم آمریکا کنار رفته است و دنیا در حال درس گرفتن از مدیریت سرمایه‌داری و لیبرالیستی است و ناکارآمدی زر و زور به جهانیان در حال اثبات است به ناگاه نامه‌ای به رهبری، که مدیریت کلان مظلومان و حمایت از آزادگان را در عالی‌ترین مرتبه به‌سوی تمدن‌سازی اسلامی راهبری می‌فرمایند و مستکبران منطقه‌ای، از صدام و قذافی و حسنی مبارک و... سرنگون شده‌اند و در صورت حفظ ظلم‌سیتزی مردم دنیا بعد از فروپاشی کمونیسم شاهد اضمحلال لیبرالیسم خواهند بود به ناگاه نامه‌ای حواس مردم را از جریان بیداری دینی دنیا که مبتنی بر مساوات و برابری است به سمت هادی دوران و سکان‌دار و امید مستضعفان نشانه می‌رود. هیئت‌های مذهبی به‌عنوان پشتو‌انه ولایت، بر اساس مصالح به دنبال کالبد شکافی و نبش قبر جریان شیوه فکری، فرد نگارنده نامه و هم کیشان ایشان نیستند اما اگر اقتضا کند مطالبی را به سمع ملت شریف ایران می‌رسانیم.

امروز که کشور نیازمند بسیج همه امکانات برای مبارزه با فقر و فساد و تبعیض است به‌جای ایفای جهادی مخلصانه و برخاسته از درک شرایط منطقه و جهان، محتاج همکاری و هم‌صدایی همه به‌خصوص صاحبان و مدعیان انقلاب و خواص هستیم که اگر در این پیچ تاریخی، عزم همگانی بر حفظ دستاوردهای نظام مقدس قرار نگیرد زحمات و مجاهدت‌های امام راحل و شهدا عزیزمان از بین خواهد رفت.

نوشتار خویینی‌ها جز خوشحالی معاندان اثری نخواهد داشت

نیاز امروز همه آزادگان و دلسوزان کشورمان، بیش از هر زمان دیگر حفظ وحدت ملّی و یکصدایی مسئولان و خواص است. همان‌طور که مقام معظم رهبری تاب‌آوری مردم را تحسین فرمودند، مؤید این نکته بدیهی است، معظم‌له بیش از هر فرد دیگر از اوضاع اجتماعی و فرهنگی مردم آگاه است و نوشتار آقای خوئینی‌ها مملو از بدیهیات بوده و جز پرکردن سبد رسانه‌ایی دشمن و خوشحالی معاندان اثری نداشته و نخواهد داشت.  مردم فداکار و مؤمن ایران عزیز بحمداللّه در زیر پرچم اسلام و انقلاب با وجود ناکارآمدی دولت‌هایی که امثال اقای خوئینی‌ها اتاق فکر و پشتیبانشان بودند بحمدلله ملت متحدند.

 در چنین شرایطی حرف زدن و اقدام کردن هوشیاری بیشتری می‌طلبد و اندک غفلتی دشمنان داخلی و خارجی را در سوءاستفاده و سوء نیت خود گستاخ می‌سازد.

مقام معظم رهبری فرمودند: "امروز هوشیاری و دقت و اخلاص بیشتری به کار گیریم و نگذاریم وحدت و انگیزه این ملت بزرگ و قهرمان خدای نخواسته با غفلت ما مخدوش شود."

در خاتمه یادآوری می‌کنیم ماهیت این گونه نامه‌ها، فقط ظلم به رهبر معظم انقلاب اسلامی نیست بلکه انحراف در مسیر و راه انقلاب اسلامی و بنیان‌گذار کبیر انقلابمان است و هیئت‌های مذهبی کشور به‌عنوان پرچمداران ولایت تحمل این موارد را ندارند، چراکه امروز روز پاسخگویی دولت‌ها و مجریان است نه چیز دیگر و طرح مطالب انحرافی.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: