کد خبر: ۲۳۹۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۳ - ۱۰ تير ۱۳۹۹
حسین فریدون به خاطر دریافت چند ده میلیارد تومان رشوه، به پنج سال حبس قطعی و رد مال به مبلغ ٣١ میلیارد تومان محکوم شد.
دلار نمایه

به گزارش جنوب نیوز، محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی و فعال رسانه ای طی یادداشتی در در کانال تلگرامی خود نوشت: دانیال زاده مفسد بزرگ اقتصادی، ۴هزار میلیاردتومان بدهی بانکی دارد. او امروز در دادگاه گفت "سال۹۵ به حسین فریدون رشوه دادم".

حسین فریدون به خاطر دریافت چند ده میلیارد تومان رشوه، به پنج سال حبس قطعی و رد مال به مبلغ ٣١ میلیارد تومان محکوم شد.

فریدون در انتصاب رئیس برخی بانکها نقش آفرین بود و دست بر قضا، دانیال زاده نیز بدهکاری اش به همان بانک ها را پس نداده است.

مصطفی تاجزاده اخیرا مدعی شد: دلار چند هزار تومان شود، رهبری اجازه مذاکره دوباره با آمریکا را می دهد؟

او می توانست سوال درست را از رفیق فایریکش  حسین فریدون بپرسد که چرا مذاکره و توافق با آمریکا، دلار را از ۳۷۰۰ تومان به ۲۰ هزار تومان رساند؟

هر چه باشد فریدون به عنوان دستیار رئیس جمهور، هم عضو تیم مذاکرات برجام بود و هم  خرداد ۹۵ بلافاصله پس از آزادی تاجزاده اززندان، به ملاقات او رفت.

تاج زاده و دوستانش هرگز درباره مفاسد فریدون موضع نگرفته اند؛ همچنان که درباره مفاسد واگذاری ۱۸ میلیارد ارز دولتی، زد و بند در شرکت های دولتی ، اختلاس ۱۶ هزار میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان و...

آنها هرگز اعلام انزجار از این مفاسد هم نکردند. چرا؟ چون به تعبیر حضرت امام (ره)، ریشه های گندیده همدیگر را پیدا می کنند!

طبق صحبت‌های نماینده دادستان، یکی از دریافتی‌های طبری از خانواده متهم نجفی، ملکی در خیابان کریمخان بوده است. طبری بعد از دریافت، ملک را با شرایطی و صرفاً رای گم کردن رد رشوه‌ دریافتی، با واحدی از برج «روما رزیدنس» متعلق به دانیال زاده معاوضه می کند.

به گفته دانیال‌زاده، فریدون سال۹۲ دنبال جا برای انتخابات بود او ساختمان کریمخان را به عنوان ستاد انتخاباتی تحویل فریدون می دهد.


خوئینی ها و تاج زاده ها  می دانند منابع اقتصادی چگونه هدر رفت، اما رد گم می کنند؛ چون شریک خیانتند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: