کد خبر: ۲۳۹۸۸۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۲ - ۰۴ تير ۱۳۹۹
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: فاصله اجتماعی به خصوص در سفرها فقط یک شوی تبلیغاتی است و در سفر امروز استقلال به اهواز شاهد بودم که هیچگونه رعایتی صورت نمی‌گیرد.
سعید رمضانی

به گزارش جنوب نیوز، سعید رمضانی، سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص سفر تیم فوتبال استقلال به اهواز اظهار داشت:‌ واقعاً از اتفاقی که برای ما رخ داده ناراحت هستیم و تمامی زحماتی که در یک ماه اخیر انجام دادیم بر باد رفت. 

وی افزود:‌ فکر می‌کنم شما فیلمی که از پرواز ما منتشر شده را تماشا کرده‌اید و کاملاً مشخص است که بازیکنان در چه فاصله اندکی نسبت به دیگر مسافران نشسته‌اند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال افزود:‌ ما در یک ماه اخیر هزینه‌های بسیار زیادی را برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی متحمل شده‌ایم و مدیریت باشگاه برای آنکه بازیکنان و کادر فنی در سفر دچار مشکل نشوند تمامی امکانات را در اختیارمان گذاشت و حتی برای پرواز امروز بلیت اضافه خریدیم که بازیکنان فضایی را در اختیار داشته باشند که جدا از سایر مسافرین بنشینند ولی متأسفانه وقتی به داخل پرواز رفتیم متوجه شدیم که همه آن بلیت‌هایی را که ما بابتش پول پرداخته‌ایم دوباره فروخته و به تعداد تمامی صندلی‌ها مسافر داخل پرواز قرار گرفته بود.

وی تأکید کرد: مسافرین داخل پرواز آنقدر نزدیک به هم و چسبیده به یکدیگر بودند که در آنجا متوجه شدیم فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی فقط یک شعار بوده و به نوعی شوی تبلیغاتی به راه انداخته بودند. این همه زحمت مجموعه باشگاه استقلال کشیده ولی با یک پرواز همه چیز برباد رفت آیا اسم این فاصله اجتماعی است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: سؤالی که برای ما وجود دارد این است که خود مردم عادی چگونه کنار یکدیگر نشسته و به مسافرت می‌روند. ما که اعضای یک تیم فوتبال هستیم و به هر حال صدای‌مان را به گوش مسئولان می‌رسانیم اما مردم عادی چگونه این کار را انجام می‌دهند؟ من قطعاً در جلسه هماهنگی نیز این صبحت را مطرح می‌کنم که آیا اجرای پروتکل بهداشتی یعنی بازیکنان ما روی صندلی نیمکت ذخیره کنار هم ننشینند؟ ما که این همه رعایت کردیم با پروازی به اینجا آمدیم که اگر خدای ناکرده یک نفر به ویروس مبتلا باشد نمی‌دانیم تکلیف‌مان چیست.

رمضانی تصریح کرد: فدراسیون و سازمان لیگ چه کمکی در این زمینه به باشگاه کرده‌اند و آیا واقعاً تاکنون یک تیم را به سفر برده‌اند. ظاهراً مسئولین به هر قیمتی می‌خواهند لیگ برگزار شود چون ما با این همه هزینه در پرواز امروز به مشکل خوردیم وای به حال تیم‌های لیگ دسته اول و دسته دوم که امکانات چندانی ندارند. با وجود اینکه سعادتمند این همه تلاش کرد تا اعضای تیم بدون دغدغه راهی اهواز شوند ولی متأسفانه همه پروتکل‌های رعایت شده توسط مجموعه استقلال با یک سفر یک ساعته بر باد رفت.

وی خاطرنشان کرد: من به مسئول پرواز هم امروز مشکلات را اعلام کردم و حتی به آنها گفتم که ما بلیت اضافه خریده بودیم اما تعداد مسافران در پرواز نشان می‌دهد که شما ما را بازی دادید. این شیوه پرواز کردن هیچ نوع پروتکل بهداشتی در آن رعایت نمی‌شود و مطمئناً مردم هم صدایشان به جایی نخواهد رسید.

سرپرست تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: در جلسه هماهنگی به این اتفاقات اعتراض خواهم کرد چون بازیکنان استقلال که همه آنها تست کرونا داده و پاسخ آزمایشات‌شان منفی بود چگونه فردا نباید کنار یکدیگر روی نیمکت بنشینند اما امروز خیلی راحت در هواپیما در فاصله چند سانتی‌متری نشستند این سؤالی است که برای من و مجموعه‌ام به وجود آمده و امیدوارم که مسئولان سازمان لیگ به آن پاسخ دهند.

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: