کد خبر: ۲۳۹۸۳۶
تاریخ انتشار: ۰۷:۳۸ - ۰۳ تير ۱۳۹۹
رئیس شورای هیئات مدهبی کشور:
رئیس شورای هیئات مدهبی کشور با انتقاد از وضعیت لجام گسیختگی حوزه فرهنگ، خواستار یک نگاه انقلابی در این حوزه شد.
به گزارش جنوب نیوز، نوشاد نوشادی بعد از ظهر امروز در گفنگو با حبرنگاران اظهار داشت: حل بسياري از چالش ها و كاستي هاي موجود در سطح جامعه در گروه ارتقاي شاخص هاي فرهنگي و ديني است.

وی افزود: حل لجام گسيختگي و تشتت موجود در حوزه هاي فرهنگي و به ويژه فضاي مجازي ماحصل سطحي نگري و نگاه غير انقلابي برخي مديران و تصميم گيران دولتي است.

رئيس شوراي هيئات مذهبي كشور با تقدیر از مواضع صريح و انقلابي رییس سازمان تبليغات اسلامي كشور در بيان مظلوميت حوزه فرهنگ كشور و حمايت از هيات هاي مذهبي در مجلس شوراي اسلامي عنوان کرد: نیاز است موضوع فرهنگ به عنوان یک اولویت کلان در راس برنامه های تصمیم سازان و تصمیم گیران این عرصه قرار گیرد.

نوشادي بیان کرد: امیدواریم نطق انقلابي و بيانات ارزشمند رئیس سازمان تبليغات اسلامي كشور در جمع وكلاي مردم در خانه ملت فتح بابي در جهت خارج كردن مقوله هاي فرهنگي از محجوريت و مظلوميت فعلي و حمايت همه جانبه مادي و معنوي از فعالان فرهنگي است. 

وی ادامه داد: مجموعه عظيم و گسترده هيئات مذهبي كشور با حمايت قاطع از مواضع رئبس سازمان تبليغات إسلامي كشور آمادگي خود را جهت استفاده و بهره گيري از ظرفيت هيات هاي مذهبي در راستاي تحقق منويات رهبر معظم انقلاب و ارتقاي فرهنگي كشور اعلام مي دارد.

رئيس شوراي هيئات مذهبي كشور با تاكيد بر برنامه هاي كلان هيات هاي مذهبي در گره گشايي از مشكلات مردم و از جمله كمك به ازدواج آسان جوانان خواستار حمايت بيشتر حاكميتي از هيات هاي مذهبي شد. 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: