کد خبر: ۲۳۹۷۱۹
تاریخ انتشار: ۲۳:۵۵ - ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
رئیس هیات فوتبال استان بوشهر خبر داد
رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: از آحاد جامعه فوتبال اعم از مدیران، پرسنل، قهرمانان، پیشکسوتان، کادر فنی، بازیکنان و هواداران تیم‌ها در سراسر استان بوشهر دعوت به عمل می آید که دوشادوش آحاد ملت شریف ایران به پویش اعتراض به تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ایران تحت عنوان کروناتوپلاس بپیوندد.

به گزارش جنوب نیوز، امیرحسین محتشم صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: شیوع همه جانبه ویروس کرونا در سراسر کره زمین که سبب به خطر افتادن سلامتی مردم شده ، یک شرایط همگونی را ایجاد کرده که برای از بین بردن این ویروس نیاز به اتحاد همگانی دارد.

وی افزود: دبیرکل سازمان ملل متحد معتقد است جنگ جهانی سوم این بار با موجودی نامرئی به نام کرونا به مصاف همه انسان‌ها آمده است و همگان باید با همه ظرفیت به نبردی بی امان با این موجود به پا خیزند که برخاسته اند.
 
رییس هیات فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: ملت فداکار و فهیم ما هم در گوشه‌ای از این کشتی نوح به مقابله برخاسته، لیکن بر خلاف همه مردم جهان دستشان از دارو و غذا برای مقابله کاملا کوتاه است.

محتشم ادامه داد: اگر چه ما با جان و مال و عزیزانمان به پا خواسته ایم اما یک سخن منطقی داریم که طی آن باید تحریم‌های ظالمانه آمریکا بر علیه ملت ایران برداشته و یا لااقل تعلیق شود تا ما نیز با همه ظرفیت هایمان در خدمت همه انسان‌ها قرار گیریم.

رییس هیات فوتبال استان بوشهر عنوان کرد: از کلیه ورزشکاران و ورزش دوستان استان بوشهر و به خصوص خانواده بزرگ فوتبال این استان دعوت به عمل می آوریم که همراه و همگام با سایر احاد جامعه ورزشی ایران به کمپین کرونا تو پلاس و امضای آن بپیوندند.

وی  با اعلام این که پویش کرونا تو پلاس به نشانی: www.corona2plus.com برای ۵ میلیون امضاء به راه افتاده است، ادامه داد: تهیه کلیپ تصویری و اعلام مشارکت در این کمپین و نشر در کانال‌های فضای مجازی در اطلاع رسانی عمومی می‌تواند بسیار مفید واقع شود.

محتشم یادآور شد: از آحاد جامعه فوتبال اعم از مدیران، پرسنل، قهرمانان، پیشکسوتان، کادر فنی، بازیکنان و هواداران تیم‌ها در سراسر استان بوشهر دعوت به عمل می آید که دوشادوش آحاد ملت شریف ایران به پویش اعتراض به تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ایران تحت عنوان کروناتوپلاس بپیوندد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: