کد خبر: ۲۳۹۵۱۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۳ - ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
بازیکن تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: اگر سازمان لیگ بخواهد بازی ها را لغو کند زیر سوال می رود چون آنها مصمم به برگزاری مسابقات بودند.

به گزارش جنوب نیوز؛ محمد سلطانی‌مهر در گفت‌وگو با میزان، در خصوص ازسرگیری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: من مدتی دور از میادین بودم و به همین خاطر قلبا دوست دارم مسابقات دوباره شروع شود تا بتوانم بازی کنم. بعید می‌دانم با رعایت کامل اصول بهداشتی مشکلی پیش بیاید.

وی افزود: البته من احساس می‌کنم برخی از تیم‌ها دوست ندارند لیگ شروع شود و از طرفی عده‌ای هم دنبال آغاز مجدد بازی‌ها هستند. خصوصا پرسپولیس که با اختلاف زیادی در صدر قرار دارد و نمی‌خواهد زحماتش از بین برود دنبال شروع بازی‌ها است. با این حال، حتی پیش از شروع تمرینات هم من و عده‌ای دیگر از بازیکنان دوست داشتیم بازی‌ها ازسر گرفته شود.

بازیکن تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: به هر حال ما نقل‌وانتقالات را هم در پیش داریم و همه مثل من دوست دارند از این فرصت برای بازی کردن استفاده کنند تا خود را نشان دهند و فصل بعد به تیم‌های دیگر بروند. دور جدید تمرینات چند روزی است که آغاز شده و ما روزی دو جلسه تمرین پُرفشار را برگزار می‌کنیم تا به خوبی آماده مسابقات شویم. فعلا، چون میشو در ایران نیست تمرینات را زیرنظر مهرداد کریمیان دنبال می‌کنیم. احتمالا یک اردو هم در تهران داریم تا به مرز آمادگی کامل برسیم.

سلطانی‌مهر در پایان خاطرنشان کرد: به نظرم اگر سازمان لیگ بخواهد بازی‌ها را لغو کند زیر سوال می‌رود. مسئولان این همه تصمیم‌گیری کردند و مصمم به برگزاری مسابقات بودند و به نظرم نباید این رقابت‌ها لغو شود. مطمئن باشید اگر دوباره تست کرونا از تیم‌ها گرفته شود دوباره نفرات جدیدی اسم‌شان وارد لیست کرونایی‌ها می‌شود، چون آنها هم مثل ما در این مدت هر روز تمرین داشته‌اند. در هر صورت من دوست دارم بازی‌ها شروع شود تا بتوانم توانایی‌های خود را در شاهین نشان دهم و اگر خدا بخواهد فصل آینده به تیم دیگری بروم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: