کد خبر: ۲۳۹۴۹۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۳ - ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
مهدی نظری مهاجم تیم فوتبال نساجی بابت مطالباتش از باشگاه استقلال حسابی عصبانی است و قصد دارد اقدامات جدی قانونی انجام بدهد.
محمدمهدی نظری

به گزارش جنوب نیوز، مهدی نظری مهاجم سابق استقلال از سال‌ها قبل مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان از این باشگاه طلبکاراست، اما می‌گوید با وجود داشتن حکم نتوانسته آن را وصول کند. مهدی نظری دراین رابطه گفت: من دراستقلال بازی کردم و نان و نمک این تیم را خورده ام. به احترام هواداران استقلال نمی‌خواستم حرف بزنم، ولی باورکنید مدیران این باشگاه آدم را واداربه شکایت یا کارهایی می‌کنند که دوست نداریم.

وی ادامه داد: من ازکمیته انضباطی و کمیته تعیین وضعیت حکم دارم و می‌توانستم جلوی صدورکارت بازیکنان این تیم را بگیرم، اما باز هم به احترام هواداران این تیم صرف نظرکردم. منتظرماندم ببینم مدیران باشگاه استقلال چه اقدامی انجام می‌دهند.


مهاجم سابق استقلال تهران افزود: من چند بار تماس گرفتم و پیغام دادم که طلب ۴۰۰ میلیون تومانی من را که مربوط به چند سال قبل می‌شد پرداخت کنند، اما جوابی نگرفتم. دوست داشتم این ماجرا مسالمت آمیز حل شود، اما هر روز من را سردوانده و جوابی ندادند و حالا مجبورم به فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) شکایت کنم.

مهدی نظری با اشاره به اینکه مبلغ این طلب ۴۰۰ میلیون چند سال پیش است، یادآورشد: این پول را شما با تورم امروز حساب کنید چقدر می شود؟ من بازیکن میلیاردی نیستم که بگویم عیبی ندارد و فدای سر دوستان! همین امسال هم قراردادم با نساجی ۵۰۰ میلیون تومان است و نمی‌توانم از ۴۰۰ میلیون تومان طلبم بگذرم. این حق زن و بچه ام است و نمی‌توانم از آن بگذرم. من واقعا متاسفم بازیکن مظلومی مثل پادووانی را که حین مسابقه استقلال مصدوم و ویلچرنشین شده است را بازی می‌دهند. آقایان پادووانی حقش را می‌خواهد و به جای پیام‌های محبت آمیزپول این بنده خدا را بدهید.

مهاجم سابق استقلال همچنین تأکید کرد:، اما من اجازه نمی‌دهم مثل پادووانی حقم را بخورند و پیام محبت آمیزارسال کنند. این مصاحبه را هم انجام دادم که هواداران استقلال مدیران خود را بشناسند و بدانند هرکسی به فیفا شکایت کرده واداربه این کارشده است، چون آقایان دوست ندارند مشکلات مسالمت آمیزحل شود.


مهدی نظری در بخش دیگری از صحبت هایش درباره بازی دوستانه تیمش برابر پیکان گفت: چند ساعت قبل ازبازی متوجه شدیم این دیداربه خاطرپروتکل‌های بهداشتی لغو شده است. تازه این یک بازی دوستانه بود و مطمئن هستم رعایت پروتکل‌های بهداشتی درمسابقات رسمی کشورمان حداقل درمقطع فعلی امکان پذیرنیست.

مهاجم نساجی مازندران درپایان خاطرنشان کرد: ما فوتبالیست‌ها فرقی با بقیه جامعه نداریم، ولی یک تفاوتی وجود دارد و آن هم سفرهای متعدد ما با تیم هاست. حضوردرهتل‌ها یا ورزشگاه‌هایی که معلوم نیست بهداشتی هستند یا نه؟ درضمن فوتبال ورزش درگیرانه و به قول معروف فیس تو فیس است. شما با مهاجم یا مدافع مقابل یارگیری می‌کنی یا برخورد فیزیکی نزدیک داری و احتمال مبتلا شدن به کرونا زیاد است. حالا برخی‌ها عنوان می‌کنند بوندس لیگا یا لیگ کره جنوبی درحال برگزاری است، اما نمی‌گویند امکانات بهداشتی ما هم درحد این دو کشوراست یا نه؟ به هرحال اغلب فوتبالیست‌هایی که من با آن‌ها صحبت می‌کنم به ویژه بازیکنان متأهل مخالف ازسرگیری مسابقات و نگران بیماری کرونا هستند. هرچند تاکید می‌کنم هرتصمیمی فدراسیون، سازمان لیگ یا ستاد مقابله با کرونا و مسئولان بگیرند ما بازیکنان هم تابع خواهیم بود.

منبع: ورزش سه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: