کد خبر: ۲۳۹۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۶ - ۰۸ خرداد ۱۳۹۹
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول اخراج ۳۵ نفر از کارکنان پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ را در این شهرستان تکذیب کرد.
به گزارش جنوب نیوز؛ سید محمد محمودی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: اخراج ۳۵ نفر از کارکنان اورژانس ۱۱۵ دزفول که این روزها در رسانه‌ها و فضای مجازی به آن پرداخته شده است، صحت ندارد.

وی با بیان اینکه خدمات فوریت‌های پزشکی این دانشگاه طبق روال عادی انجام می‌گیرد، افزود: به علت شرایط کرونایی و کاهش اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی دزفول، پرداخت حقوق این نیروهای شرکتی با مشکل مواجه شده ولی تسویه حساب یا اخراجی صورت نگرفته است.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول عنوان کرد: برای حل مشکل این نیروها با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان اورژانس مکاتبه شده است که امید می‌رود اعتبار مورد نیاز برای پرداخت حقوق آنها تأمین شود.

محمودی نژاد تأکید کرد: این نیروها به علت پرداخت نشدن حقوق در محل کار حاضر نشدند و آنها اخراج نشده‌اند.

وی از رسانه‌ها درخواست کرد به شایعه‌ها توجه نکنند و هرگونه خبر را از منابع رسمی پیگیر باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، تعدادی از نیروهای شرکتی اورژانس ۱۱۵ دزفول طی روزهای گذشته با انتشار مطالبی در فضای مجازی و گفت‌وگو با رسانه‌ها مدعی شدند که به دلیل تعویق چند ماهه در پرداخت دستمزد، دیدارهایی با دفتر امام جمعه و فرماندار دزفول به منظور بیان مشکلات و چاره‌جویی برای رفع آنها داشته‌اند.

این نیروها در ادامه عنوان کردند که ابتدا سه نفر از نیروها این جلسات را تدارک دیدند و سپس ۳۵ نیروی شرکتی اورژانس طی چند روز گذشته توسط علوم پزشکی از کار اخراج شدند.

این خبر بازتاب زیادی را در فضای مجازی کشور و برخی رسانه‌های معاند داشت.

دانشگاه علوم پزشکی دزفول مراکز درمانی و بیمارستانی شهرستان‌های دزفول، شوش و گتوند را تحت پوشش دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: