کد خبر: ۲۳۹۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۳ - ۰۸ خرداد ۱۳۹۹
انتشار تصویری از وزیر امور خارجه کشورمان در افتتاحیه مجلس یازدهم حین سخنرانی رئیس جمهور یکی از حاشیه‌های مراسم امروز افتتاحیه مجلس یازدهم بود.
به گزارش جنوب نیوز؛ نخستین نشست علنی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح امروز چهارشنبه ۷ خردادماه ۹۹ در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با حضور روسای قبلی مجالس، رؤسای قوای مجریه و قضاییه، مسئولان لشکری و کشوری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح، جمعی از وزرا و معاونین رئیس‌جمهور آغاز شد.

تصویر حاشیه ساز از ظریف در مجلس یازدهم و توضیح یک خبرنگاراین مراسم با حضور جمعی از خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برای پوشش مراسم افتتاحیه مجلس برگزار شد و با حاشیه هایی همراه بود.

یکی از حواشی این مراسم تصویری از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان بود که درحین سخنرانی رئیس جمهور منتشر شده است. ظریف در این تصویر سر خود را بر روی صندلی گذاشته اما مشخص نیست که خواب است یا خیر، برخی از رسانه ها با انتشار این تصاویر نوشته اند: "خواب ظریف هنگام سخنرانی روحانی"

اما یک خبرنگار فعال در این حوزه تفسیر دیگری برای این تصویر دارد. مهرنوش خادم جعفری در توییت خود می‌نویسد: به عنوان خبرنگار حوزه وزارت امورخارجه که کم وبیش در جریان هستم، باید بگویم، آقای ظریف وزیرامور خارجه در این تصویر خواب نیستند. بلکه سرشان را به توصیه پزشکان به دلیل عارضه دیسک کمر باید به صندلی تکیه بدهند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: