کد خبر: ۲۳۹۳۷۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۷ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۹
با حضور مردم و مسئولان؛
مراسم استقبال از شهدای حادثه کنارک با حضور مردم و مسئولان در بوشهر آغاز شد و مراسم تشییع به صورت خودرویی در حال برگزاری است.
استان بوشهر رنگ و بوی شهادت گرفت/ استقبال گرم از شهدای ارتش

به گزارش جنوب نیوز، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر صبح پنجشنبه در مراسم استقبال و تشییع پیکر شهدای نیروی دریایی اظهار داشت: استان بوشهر بار دیگر میزبان شهدای عزیزی است که افتخاری بزرگ برای ما هستند.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری با بیان اینکه شهدا در آسمان مهمان خدا هستند اضافه کرد: شهدا با شهادت برای خود عزت می‌آفرینند و برای مملکت خود اقتدار و برای خانواده‌هایشان عزت‌آفرین هستند.

وی با ابراز امیدواری برای حرکت کشور در مسیر اقتدار و عزت با حضور شهدا، ادامه داد: شهدا در عرصه‌های دفاع مقدس با جانفشانی و ایثار بی نظیر خود، در راه حفظ مملکت خویش به مقام بلند شهادت نائل می‌شوند.

مراسم استقبال و تشییع خودرویی از شهدای ارتش، در حادثه تلخ کنارک در بوشهر در حال برگزاری است.

عصر روز بیست و یکم اردیبهشت در حین انجام تمرین دریایی توسط تعدادی از شناورهای نیروی دریایی ارتش در آب‌های جاسک و چابهار، شناور پشتیبانی سبک کنارک دچار حادثه شد در این حادثه ۱۹ تن از دریادلان نیروی دریایی ارتش به فیض شهادت نائل و ۱۵ تن نیز زحمی شدند.

شهیدان مهدی رازی، مصطفی پویان فر، رضا دهقانی، سید منصور موسوی نژاد و حسین سپهری اهرمی شهدای استان بوشهر در ناوچه کنارک هستند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: