کد خبر: ۲۳۹۳۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۴ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۹
مزیت پیکاپ ها نسبت به سایر خودروهای سواری و ون موجب شده دسته ای از افراد این خودروهای چند منظوره را به عنوان خودروی خانواده انتخاب کنند.
به گزارش«جنوب نیوز» به نقل از عصرایران؛ در سال های اخیر داشتن یک پیکاپ لزوما به معنی این نبوده که صاحب خودرو تنها برای جا به جایی اسباب و وسایل از آن استفاده می کند بلکه مزیت پیکاپ ها نسبت به سایر خودروهای سواری و ون باعث شده دسته ای از افراد این خودروهای چند منظوره را به عنوان خودروی خانواده انتخاب کنند.

امکان یدک کشیدن وسایل و ابزار با حفظ امنیت و سلامت سرنشینان و خودروهای کناری از مزایای داشتن یک پیکاپ است.

قابلیت گذر بسیار راحت تر از جاده ها و زمین های ناهموار را نسبت به سایر خودروها دارند، این مزیت سبب شده علاقمندان آفرود و هم کسانی که فعالیت های کاریشان در شهر و جاده های استاندارد نیست پیکاپ را ترجیح دهند.

این ویژگی ها سبب شده در سال های اخیر خانواده های بیشتری به خودروهای پیکاپ نظر مثبت داشته باشند. با این حال در ایران نبود تنوع عرضه، قیمت های بالا و نبود خدمات پس از فروش مناسب سبب شده همچنان بعضی ها در خریدشان دچار تردید شوند که به نظر می رسد این مشکلات برطرف خواهد شد.

پيكاپ جك T8

حضور یک پیکاپ جدید در بازار خودرو ایران؟ (+عکس)

شرکت کرمان موتور که تاکنون خودروهای سدان و شاسی بلند مختلفی را به بازار عرضه کرده است در راستای معرفی کمپین اینستاگرامی جدید خود در مورد طراحی پوستر پس زمینه خودروهای این شرکت که در روز شنبه 2 خرداد برگزار می شود، عکس های خودروی پیکاپ " جک  T8 " را نیز منتشر کرده است.

حضور یک پیکاپ جدید در بازار خودرو ایران؟ (+عکس)

با توجه به انتشار این تصاویر و همچنین اخباری که در ماه های گذشته در زمینه ورود این خودرو به ایران منتشر شده بود به نظر می رسد تصمیم شرکت کرمان موتور در تولید این خودرو جدی شده  و به به زودی شاهد ورود این پیکاپ به بازار خودروی ایران باشیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: