کد خبر: ۲۳۹۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۲ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹
محمد انصاری مدافع پرسپولیس به نظر این روزها بیش از گذشته دوباره به درهای خروجی باشگاه و پیوستن به یک باشگاه خارجی نزدیک شده است.
محمد انصاری

به گزارش جنوب نیوز، مدافع قرمزها جدی جدی در مسیر جدایی قرار گرفته است. محمد انصاری که قبلا هم از چین پیشنهاد داشت، به تازگی با پیشنهادات تازه‌ای روبرو شده و می‌تواند از جمع قرمزها جدا شود. گویا قرارداد این بازیکن به شکلی بسته شده که جدایی‌اش مثل یک بازیکن آزاد، ساده و بدون مشکل است. رسانه‌ها هم بارها در این باره نوشتند ولی هیچکس توضیح نداد یا تائید  نکرد آیا انصاری می‌تواند راحت جدا شود یا نه؟ 

در حال حاضر او با پیشنهادات تازه‌ای روبرو شده است. با توجه به بالا رفتن قیمت ارز، قراردادهای خارجی هم برای فوتبالیست‌ها بسیار به صرفه است. مثلا گفته می‌شود در فصل جاری قرارداد انصاری با پرسپولیس سه میلیارد تومان است. سه میلیارد برای باشگاههای ایرانی رقم کلانی است ولی برای باشگاههای خارجی هیچ است. با توجه به دلار 17 هزار تومانی، سه میلیارد رقمی حدود 180 هزار دلار می‌شود. در حال حاضر باشگاههای خارجی به بازیکنان درجه سه خود چنین پولی می‌دهند! در لیگ های معتبر که اصلا قرارداد 180 هزار دلاری وجود ندارد. در کشورهای عربی هم قراردادها بالای 400،500 هزار دلار است.

در باشگاههای چینی هم که قراردادها به یک میلیون دلار رسیده. در هندوستانی که فوتبال ندارد هم رقم قراردادها سنگین است. بنابراین بازیکنی که بتواند به خارج از ایران برود، می‌تواند پولی به مراتب بیشتر از حضور در ایران به دست بیاورد. محمد انصاری هم از جمله بازیکنانی است که با پیشنهادات نسبتا خوبی روبرو شد و اگر از ایران برود، می‌تواند به اندازه چند فصل پول در بیاورد.
خبرهای رسیده از داخل باشگاه حکایت از آن دارد انتقال این بازیکن به یک لیگ خارجی جدی‌تر از قبل شده است.

او در حال حال دو پیشنهاد خوب دارد و مذاکرات اولیه هم از طریق یک کانال صورت گرفته است. محمد انصاری هم راضی به انتقال به خارج از ایران است و در مقابل پیشنهادات چراغ سبز نشان داده است. بنابراین احتمال ماندن این بازیکن در تابستان آینده در پرسپولیس بسیار کم است، مگر اینکه اتفاق عجیبی رخ دهد و او تصمیم به ماندن بگیرد. اما در حال حاضر انصاری تصمیم خود را برای ترانسفر به خارج از ایران گرفته است.

منبع: خبرآنلاین
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: