کد خبر: ۲۳۹۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۰ - ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
سرهنگ کارآگاه "حمداله علیزاده" گفت: دوم آذر ماه سال گذشته پرونده ای با موضوع کلاهبرداری برای رسیدگی تخصصی از شعبه دوازدهم بازپرسی دادسرای ناحیه ۱۲ تهران به پایگاه هفتم پلیس آگاهی ارجاع شد .
به گزارش«جنوب نیوز» به نقل از تابناک؛وی افزود: محتویات پرونده حکایت از آن داشت، فردی به نام "حسین" پس از اجاره دفتر در خیابان مولوی تحت عنوان مرکز پخش مواد غذایی مقادیر زیادی اقلام خوراکی جمعا به ارزش ۷ میلیارد ریال از تعدادی کسبه در آن خیابان خریداری و با ارائه چک های سرقتی متواری شده است.

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت بیان داشت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد حسین در سال ۱۳۹۴ فوت کرده است و فرد کلاهبردار با سوء استفاده از هویت فرد متوفی از کسبه محل خیابان مولوی کلاهبرداری کرده است.

                          یک مرد مرده در مولوی تهران دیده شد!

کلاهبردار کسبه مولوی دستگیر شد
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در رصد های اطلاعاتی هویت واقعی متهم به نام " وحید " 41 شناسایی شد، گفت: در بررسی سوابق وی به دست آمد او دارای سوابق متعدد کلاهبرداری در شهرستان اراک و بابل است.

به گزارش تابناک به نقل از رکنا، علیزاده با بیان اینکه مال باختگان تصویر به دست آمده از وحید را به عنوان متهم پرونده تایید کردند، افزود: مخفیگاه وحید در حوالی بازار شناسایی و با دستور قضائی وی در مخفیگاهش دستگیر و به پایگاه هفتم انتقال یافت.

وی عنوان کرد: وحید پس از انتقال به پایگاه هفتم اظهار داشت: حدود ۳ سال در بازار تهران برای شخص متوفی به عنوان فروشنده کار می کردم. توانسته بودم آشنایی کاملی به نحوه داد و ستد داشته باشم. دفتری را در حوالی خیابان مولوی اجاره و سپس با یک سری دسته چک های سرقتی از شکات کلاهبرداری کردم.

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت: با تکمیل تحقیقات پلیسی متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و با صدور قرار وثیقه تحویل زندان شد ؛ تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان احتمالی ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: