کد خبر: ۲۳۸۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۵ - ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹
سرمربی تیم سرخپوشان پایتخت می‌گوید مشکلی با استقلالی‌ها ندارد
به گزارش جنوب نیوز، رضا عنایتی سرمربی تیم سرخپوشان پایتخت می‌گوید مشکلی با استقلالی‌ها ندارد و آنها می‌توانند تمریناتشان را در زمین شماره 2 آزادی برگزار کنند عنایتی می‌گوید کاش هر چه زودتر شرایط برگزاری رقابت‌های لیگ برتر فراهم شود.

این روزها زمین شماره 2 بحث اصلی شما و باشگاه استقلال است؟

برای ما اصلا مهم نیست و خوشحالیم که استقلال بعد از مدت‌ها یک زمین تمرین خوب و با کیفیت را در اختیار گرفته است. ما شش جلسه دیگر طبق قرارداد در این زمین تمرین خواهیم کرد حتی اگر استقلالی‌ها بخواهند آن را نیز کنسل خواهیم کرد. استقلال تیم محبوب ماست و امیدوارم این زمین برای آنها خوش یمن باشد.

از شرایط استقلال خبر دارید؟

داخل این تیم نیستم که بدانم در آنجا چه می‌گذرد اما برای این تیم و هوادارنش آرزوی موفقیت دارم.

استقلال این روزها دچار مشکلات مالی شده است.

چند سال است که استقلال دچار مشکلات مالی و بحران است امیدوارم دولت هر چه زودتر تکلیف دو تیم را مشخص کند نه برای این تیم خرج می‌کنند و نه آن را واگذار می‌کنند. کاش هر چه زودتر این دو تیم به بخش خصوصی واگذار شوند. در مورد مشکلات مالی هم باید بگویم همه تیم‌ها و فوتبالی‌ها درگیر آن هستند.

فکر می‌کنید تکلیف لیگ برتر چه زمانی مشخص شود؟‌

ما هم منتظریم که از این بلاتکلیفی کامل خارج شویم در وهله اول برای مردم آرزوی سلامتی می‌کنم و امیدوارم هر چه زودتر شرایط برای ادامه لیگ مهیا شود.

پرسپولیسی‌ها می‌گویند در صورت تعطیلی لیگ آنها باید قهرمان لیگ شوند.

این را کارشناسان باید در خصوصش اظهارنظر کنند اما فکر می‌کنم به زودی شرایط برگزاری لیگ برتر فراهم شود.

با کرونا چه کار می‌کنید؟

در منزل نشسته‌ایم و قرنطینه هستیم کاری نمی‌توانیم انجام دهیم فقط باید مراقب باشیم اتفاقی برایمان نیفتد امیدوارم هر چه زودتر این بیماری ریشه‌کن شود و مردم بتوانند زندگی عادی‌شان را ادامه دهند. 

منبع: ایلنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: