کد خبر: ۲۳۸۹۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۱ - ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹
ساعت ۱۵ امروز شنبه ۶ اردیبهشت ماه درگیری ۲ مرد جوان در محله عرب آباد منطقه یافت آباد به پلیس مخابره شد که تیمی از ماموران برای پایان دادن به این درگیری وارد عمل شدند، اما با صحنه هولناکی روبرو شدند.

جنوب نیوز: تیم پلیسی با حضور در محل مشاهده کردند که مرد جوانی هدف ضربات زیاد چاقو قرار گرفته و عامل این اقدام هولناک با چاقو گوش‌ها و بینی‌های مرد جوان را بریده و داخل یک نایلون گذاشته و بسته را روی بدن مرد جوان قرار داده است.

مرد جوان که با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد به بیمارستان منتقل شد، اما به خاطر شدت خونریزی و ضربات چاقو این جوان روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

قاتل از صحنه گریخت

همین کافی بود تا با جنایی شدن این پرونده تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران برای دستگیری تحقیقات میدانی در صحنه جرم حاضر شوند.

یکی از شاهدان در تحقیقات پلیسی گفت: ۲ مرد جوان که از اتباع خارجه بودند با هم درگیر شدند که یکی از آن‌ها با چاقو مرد دیگر را هدف قرار داد که در ادامه اقدام به بریدن گوش‌ها و بینی مرد جوان کرد و با گذاشتن این قسمت‌های بریده شده روی بدن، پا به فرار گذاشت.

بنا به این گزارش، جسد مرد افغان به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای دستگیری عامل این جنایت هولناک در دستور کار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.
منبع:رکنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: