کد خبر: ۲۳۸۶۰۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۲ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۹
به یاد داشته باشید هیچ وقت سوال های تخصصی تان در خصوص بیماری کرونا را از خانواده های داغدار نپرسید.
به گزارش جنوب نیوز، بعد از شیوع بیماری کرونا در ایران و دنیا تمام کارشناسان توصیه می کنند که افراد باید به طور مرتب بهداشت رعایت کرده و از ترددهای غیرضروری در سطح شهر جداً بپرهیزند؛ برای پیشگیری از بیماری کود ۱۹ باید در محیط منزل اقامت داشته باشیم و به طور مرتب دست ها را با آب و صابون شستشو دهیم.

اگر در خانواده ای فردی به دلیل ابتلا به بیماری کرونا فوت می کند در جمع های دیگر نباید اسمی از آن فرد یا خانواده اش به عنوان انتقال ویروس نام برد.سعی کنید که به دنبال علت فوت یا مرگ متوفی نباشید  و در این خصوص کنجکاوی نکنید.

به یاد داشته باشید هیچ وقت سوال های تخصصی تان در خصوص بیماری کرونا را از خانواده های داغدار نپرسید و در صحبت های خود از بیماری کرونا به عنوان یک انگ و برچسب یاد نکرده و سعی کنید با خانواده های داغدار از طریق تماس تصویری یا صوتی در ارتباط باشید و با آنها به طور مرتب  صله رحم کنید و اگر یکی دیگر از اعضای خانواده داغدار مبتلا به بیماری کرونا باشد از نحوه درمان بیماریس اش مطلع شوید.

همیشه سعی کنید در انجام خرید های خانه یا دیگر کارها به خانواده داغدار کمک کنید و نعمت های دیگری که در زندگی آنها وجود دارد به بازماندگان بازگو کنید و به انها روحیه داده تا اعتماد شان برای ادامه زندگی حفظ شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: