کد خبر: ۲۳۸۴۸۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۳ - ۱۰ فروردين ۱۳۹۹
یکی از برنامه‌های پرحاشیه و جنجال ساز تلویزیون در تعطیلات نوروز، مسابقه استعدادیابی عصرجدید است که به نوعی یک کپی از روی دست برنامه های مشابه آمریکایی در شکل و شمایل آماتوری محسوب می‌شود.
به گزارش«جنوب نیوز» به نقل از تابناک، در این برنامه ناشیانه، جای فوتبال هم چندان خالی نیست و بعضا افراد مستعدی برای نمایش توانایی های فوتبالی خود به آن وارد می شوند. اما حاشیه های مرتبط با فوتبال در این برنامه محدود به شرکت کننده ها نبوده است.

چند شب پیش دانش فوتبالی برخی داوران این مسابقه به چالش کشیده شد و اتفاقی در خلال آن افتاد که ناراحتی هواداران استقلال را به دنبال داشت. آریا عظیمی نژاد، یک نوازنده داخلی که رشته تخصصی‌اش موسیقی است، به انتخاب مدیران شبکه یا مسوولان ساخت این برنامه  پرهزینه روی صندلی قضاوت برنامه عصر جدید نشسته و اطلاعات چندانی از فوتبال ندارد و به همین دلیل احسان علیخانی مشغول شوخی با وی بود. در این لحظه عظیمی نژاد به دلیل سخت بودن تلفظ اسم آندره آ استراماچونی، سرمربی پیشین استقلال، نام او را پرسید و گفت که برایش شبیه یک نام ماقبل تاریخی است!
این مسئله به سرعت موجب دلخوری استقلالی‌ها شد و واکنش تندی از سوی هواداران و حتی بازیکنان حال حاضر این تیم به همراه داشت. عظیمی نژاد پس از این، یک استوری در اینستاگرام شخصی اش منتشر کرد و عذرخواهی کرد اما بار دیگر تاکید کرد که واقعا از نظرش این نام شبیه به نام های تاریخی است.
همین موضوع ناراحتی استقلالی‌ها را ادامه داده و حالا خبر می رسد باشگاه استقلال به دستور احمد سعادتمند - که از سوی اسماعیل خلیل زاده امور باشگاه را در اختیار دارد - رسما به این داور برنامه عصر جدید 48 ساعت فرصت داده تا از هواداران این تیم عذرخواهی کند. باشگاه استقلال در نظر دارد به دلیل آنچه جریحه دار شدن احساسات میلیون ها هوادار این تیم قلمداد می شود، در صورت عدم عذرخواهی مجدد و کامل این شخص، از طریق مجاری قضایی از وی شکایت کند.

فرصت ۴۸ساعته استقلال برای عذرخواهی داور عصرجدید

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: