کد خبر: ۲۳۸۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ - ۰۵ فروردين ۱۳۹۹
با توجه به شیوع بیماری کرونا و نیاز مردم به دستکش یک‌بار مصرف بهداشتی دفتر امام جمعه دلوار در اختیار کارگاه تولید دستکش بهداشتی یک‌بار مصرف قرار گرفت.
به گزارش «جنوب نیوز»؛ حجت‌الاسلام علی زاهد دوست در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و نیاز مردم به دستکش یک‌بار مصرف بهداشتی، تصمیم گرفتیم یک کارگاه تولیدی را راه‌اندازی کنیم تا نقش ناچیز خود را در یاری‌رساندن به مردم و خادمین سلامت ایفا کنیم.

وی تصریح کرد: این کارگاه تولید دستکش یک‌بار مصرف به همت ستاد نماز جمعه بخش دلوار راه‌اندازی شده و به دلیل کمبود مکان دفتر امام جمعه را در ایام تعطیلات و حتی بعدازآن در اختیار کارگاه قرار داده‌ایم.

امام جمعه دلوار تأکید کرد: این کارگاه، در دو نوبت فعالیت می‌کند و ظرفیت تولید روزانه ۱۰۰۰ جفت دستکش یک‌بار مصرف بهداشتی را دارد.

زاهد دوست افزود: با توجه به نیاز مردم در منطقه و اعلام آمادگی داوطلبان مردمی جهت همکاری، در روزهای آینده ظرفیت تولیدی کارگاه افزایش نیز خواهد یافت.

وی بیان کرد: این کارگاه تولیدی، روزانه و در چند نوبت ضدعفونی می‌شود تا دستکش‌های تولیدشده بدون هیچ‌گونه آلودگی احتمالی به دست مردم برسند.

امام جمعه دلوار خاطرنشان کرد: این کارگاه باهمت مردم تجهیز شده، بنابراین دستکش‌های تولیدشده به صورت رایگان و با اولویت مردم بخش دلوار توزیع خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: