کد خبر: ۲۳۸۲۳۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۶ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
امام جمعه بوشهر:
امام جمعه بوشهر گفت: ستاد حمایت از آسیب دیدگان اقتصادی بیماری کرونا زیر نظر دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در استان بوشهر با همکاری خیران تشکیل شده تا از افراد آسیب‌دیده حمایت کند.
مصلی‌های استان بوشهر در اختیار ستاد مدیریت بیماری کرونا قرار گرفت

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: تمامی مصلی‌های استان بوشهر برای امور پشتیبانی در اختیار ستاد مدیریت بیماری کرونا قرار گرفت.

به گزارش جنوب نیوز، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بعد از ظهر شنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های گسترده‌ای برای مقابله با ویروس کرونا در استان بوشهر انجام شده است که شایسته تقدیر است.

وی با تقدیر از کادر پزشکی و پرستاری در مقابله با کرونا خاطرنشان کرد: اصناف، کسبه و فعالان اقتصادی و سازمان‌های مردم نهاد نیز در این زمینه تلاش گسترده‌ای داشته‌اند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مقابله با کرونا نیازمند عزمی جدی است، تصریح کرد: وقتی یک ویروس و یا یک بیماری با سرعت و شتاب فراگیر می‌شود برای مهار و کنترل آن به عزم ملی نیاز دارد.

وی جلوگیری از چرخش ویروس را یک ضرورت دانست و ادامه داد: اختصاص بیمارستان مختص مقابله با ویروس کرونا در استان بوشهر کاری بسیار مهم بوده است.

آیت‌الله صفایی بوشهری بر لزوم دقت عمل در مقابله با کرونا تاکید کرد و افزود: بوشهر استانی توریستی است و باید در این ایام از ورود مسافران به استان جلوگیری شود.

وی خواستار اتخاذ تصمیمات و ارائه راهکارهای مناسب برای رسیدگی به اصنافی شد در این ایام کسب و کارشان تعطیل شده و به علت نداشتن درآمد با مشکلات اقتصادی روبرو هستند.

امام جمعه بوشهر گفت: ستاد حمایت از آسیب دیدگان اقتصادی بیماری کرونا زیر نظر دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در استان بوشهر با همکاری خیران تشکیل شده تا از افراد آسیب‌دیده حمایت کند.

وی با تاکید بر تأمین مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دیگر نیازهای دانشگاه علوم پزشکی و مردم اظهار داشت: مصلی‌های نماز جمعه محل مناسبی برای تولید انواع محصولات ضدعفونی، ماسک و دیگر برنامه‌های حمایتی است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: