کد خبر: ۲۳۷۷۹۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۴ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۸

جنوب نیوز: مصطفی تاجزاده، فعال اصلاح‌طلب و از دستگیرشدگان فتنه ۸۸ در نخستین توییت پساانتخاباتی خود و در واکنش به پیروزی ۳۰_۰ اصولگرایان در انتخابات تهران و در کل کشور؛ نوشت:

"در شرایط سخت و پیچیده کنونی، که ایران بیش از همیشه به مشارکت حداکثری ایرانیان نیاز داشت، چرا رهبر شورای نگهبان را از ردّ صلاحیت نامزدهای مستقل و منتقد نهی نکرد تا، به‌قیمت عدم‌شرکت اکثریت مردم، مجلس اقلیت اصولگرا تشکیل دهند؟ مگر قرار است در مجلس آینده چه کار کنند؟ "

*البته عصبانت آقای تاجزاده از نتیجه انتخابات و بر آب شدن نقشه فرماندهان فتنه اقتصادی تا این لحظه؛ کاملا قابل درک است...

این مسئله نیز بدیهیست که ملاک صحّت و حداکثری بودن انتخابات، قانون است و انتخابات مجلس یازدهم نیز طبق تأیید نهادهای نظارتی، در صحّت کامل برگزار شده است.

مع‌الوصف انتظار تمکین به نتیجه از کسانی که بافتار سیاسی آنها پنجه کشیدن به نظر اکثریت مردم در سال ۸۸ و تحریم انتخابات در مقاطع مختلف است؛ انتظار زیادی محسوب می‌شود.

آقای تاجزاده باید به مردم توضیح بدهد که صحبت‌های لیدر اصلاحات مبنی بر تحریم خاموش انتخابات و توییت شخص تاجزاده در شب انتخابات مبنی بر اینکه "رأی نمی‌دهم" در برخی مشکلات بروز کرده در انتخابات نقش داشته است یا انجام وظایف قانونی از سوی شورای نگهبان!؟

این سؤالیست که خواص و فعالان سیاسی کشور حتما باید پیرامون آن اقتراح کنند تا یک جریان خاص سیاسی که از دشمن خارجی خط می‌گیرد؛ نتواند به وسیله حرکات نفاق‌گونه، عظمت حرکت مردم در تصمیم‌گیری برای سرنوشت خویش را به سخره بگیرد.

البته آقای تاجزاده نیز باید درباره این حقیقت هم با مردم سخن بگوید که چرا اصلاح‌طلبانی که بر خلاف تاجزاده و دوستانش در انتخابات شرکت کردند و کسانی مثل "مجید انصاری"؛ حتی نفر ۳۱ هم نشدند و هیچ اقبالی از سوی مردم نداشتند!؟

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: