کد خبر: ۲۳۷۷۰۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۱ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: ایستگاه "هنر انقلاب اسلامی" به مناسبت 22 بهمن ماه و چهلمین روز از شهادت جهان سردار سپهبد قاسم سلیمانی به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر برگزار شد.
به گزارش «جنوب نیوز» به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان بوشهر؛ امید پارسایی فر گفت: با توجه به اهمیت نقش حوزه هنری انقلاب اسلامی در ترویج هنر مقاومت و فرهنگ پایداری بر آن شدیم تا ایستگاه هنر انقلاب اسلامی را برپا کنیم.

مسئول کمیته هنری ستاد دهه فجر ادامه داد: ایستگاه "هنر انقلاب اسلامی" شامل بخش هایی چون، خوشنویسی، کاریکاتور، نقاشی، ایستگاه عکس قهرمانان ایران اسلامی بود و نمایشگاه کتاب با تخفیف ۳۰ درصد بود که در هر بخش هنرمندان حوزه هنری با موضوع چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز از شهادت جهان سردار سپهبد قاسم سلیمانی آثاری را تولید و به عموم مردم ارائه کردند.

پارسایی فر افزود: ایستگاه عکس قهرمانان ایران اسلامی که تمثالی از حماسه آفرینان این دیار و شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی مهندس در آن قرار داشت با استقبال پر شور عموم مردم مواجه شد.

گفتنی است احمد جهاندیده و عبدالرحیم شاه حسینی در بخش خوشنویسی، علیرضا کارگر در بخش نقاشی و محمد اعتمادی  در بخش کاریکاتور آثاری را تولید و رایگان در اختیار حاضران قرار دادند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: