کد خبر: ۲۳۷۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۳ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
رئیس شورای هیئت های مذهبی کشور عنوان کرد:
نوشادی با تاکید بر عدم حمایت هیئت های مذهبی از نامزدهای انتخابات مجلس اظهار داشت: هیئت های مذهبی تنها از تربیون و ظرفیت های خود برای حضور حداکثری احاد مردم پای صندوق های رای برای انتخاب نامزد اصلح استفاده کنند.
به گزارش جنوب نیور؛ «نوشاد نوشادی» بعد از ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرگزاری شبستان در بوشهر، اظهار داشت: هیئت های مذهبی در سراسر کشور از هیچ نامزدی در انتخابات حمایت نکنند فقط از تربیون و ظرفیت هیئت ها برای حضور حداکثری احاد مردم پای صندوق های رای برای انتخاب نامزد اصلح استفاده شود.

رئیس شورای هیئات مذهبی کشور با اشاره به اینکه احزاب و گروه های سیاسی در یک مقطعی  فعالیت دارند و اصولا با دولت ها و اشخاص می ایند و میروند و تنها حزبی که همیشه ماندگار بوده در طول تاریخ حزب اهل بیت (ع) و دستگاه سید الشهدا علیه السلام می باشد گفت: این جایگاه عظیم باید همواره مراقبت و حفظ شود و از اسیب ها در گزندها در امان باشد.

وی با بیان اینکه شان و منزلت دستگاه اهل بیت (ع) شان و منزلت بالا و متعالی است افزود: نباید با ورود و حمایت از اشخاص و گروه های سیاسی و انتخاباتی  به این جایگاه مقدس اسیبی وارد شود.

نوشادی هیئت های مذهبی را سرمایه گران سنگ اجتماعی، دینی و مردمی دانست و بار دیگر خواستار  استفاده از این ظرفیت برای تشکیل مجلس جوان و حزب اللهی  با روشنگری و بیان معیارهای انتخاب اصلح از دیدگاه مقام معظم رهبری دانست.

وی در پایان یادآور شد: هیئت ها باید بصیرت بخش باشند و به جامعه شاخص دهند و خط و مش انها هم ولایت است و بغیر از ولایت در علم هیچ کس سینه نمی زنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: