کد خبر: ۲۳۷۶۷۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۱ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
دادگستری استان بوشهر اعلام کرد
روابط عمومی دادگستری کل استان بوشهر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: جسد فرزند ۲۱ ساله علی حسن پور، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بوشهر در ساعت ۲۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۲۲ بهمن در یکی از اتاق های منزل وی در شهر بوشهر و در حالی که یک قبضه اسلحه شکاری در کنار جسد وی قرار داشت، مشاهده شد.
به گزارش جنوب نیوز، روابط عمومی دادگستری کل استان بوشهر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: جسد فرزند  ۲۱ ساله علی حسن پور، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بوشهر در ساعت ۲۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۲۲ بهمن در یکی از اتاق های منزل وی در شهر بوشهر و در حالی که یک قبضه اسلحه شکاری در کنار جسد وی قرار داشت، مشاهده شد.

در ادامه این اطلاعیه آمده: این موضوع سریعا برابر روال قانونی و جاری صحنه توسط مقام قضایی و پلیس آگاهی تحت بررسی قرار گرفت که نتیجه بررسی و علت مرگ وی از طریق روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان بوشهر به استحضار مردم استان بوشهر رسانیده خواهد شد.

مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان بوشهر در ادامه اطلاعیه خود ضمن تشکر از ابراز همدردی و بیان تسلیت مردم استان بوشهر از اقشار مختلف اعلام داشته: در راستای حادثه فوق، اصحاب رسانه از انتشار شایعات و مطالب قبل از هرگونه اعلام رسمی از طریق روابط عمومی دادگستری کل استان بوشهر  به لحاظ جریحه دار نشدن احساسات و تشدید آلام خانواده آن مرحوم اجتناب کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: