کد خبر: ۲۳۷۶۴۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
جامعه اسلامی فرهنگیان استان بوشهر به مناسبت یوم الله 22 بهمن بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش جنوب نیوز،در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جامعه اسلامی فرهنگیان استان بوشهر با صدور بیانیه ای این روز بزرگ که سرآغاز حاکمیت یک نظام مردمسالاری دینی است را تبریک و از مردم برای حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن دعوت به عمل آورد.

در این بیانیه آمده است:

بار دیگر شمیم خوش روزهای انقلاب و پیروزی حق بر باطل به مشام می رسد و شوری وصف ناپذیر ایران اسلامی و استان بوشهر را در برگرفته است. یادآوری روزهای پیروزی انقلاب که به اهتزار پرچم عدالت اسلامی و استقرار یک نظام دینی مبتنی بر مردم سالاری ختم شد نشاطی عظیم را در دل هر ایرانی وفادار به ولایت فقیه ، قانون اساسی و ایران اسلامی ایجاد می کند و پس از گذشت 41 سال همچنان روحش بخش و الگویی برای تمامی ملت های آزادی خواه منطقه و جهان برای مبارزه با استکبار خبیث به سرکردگی آمریکایی جنایتکار  است.

 امسال اگر چه یکی از سرداران بزرگ این انقلاب ، شهید حاج قاسم سلیمانی حضور فیزیکی در بین راهپیمایی کنندگان روز پیروزی انقلاب ندارد اما در چهلمین روز شهادتش مردم در یک حضور حماسی دیگر می آیند تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطر این سردار شهید ، بار دیگر به دنیا نشان دهند که انقلاب سال 57 همچنان زنده تر، کوبنده تر و پابرجاتر از هر زمان دیگر با یک مشروعیت مردمی با هر نوع تجاوز ، تعدی به مرزهای ایران اسلامی و برهم زدن نظم منطقه ای توسط استکبار جهانی مقابله می کند.

جامعه اسلامی فرهنگیان استان بوشهر به عنوان یک تشکل انقلابی و ولایتمدار ضمن تاکید بر عقد پیمانی که فرهنگیان مبارز و انقلابی استان بوشهر بر ایستادگی ارزش ها و اهداف انقلاب اسلامی دارند، از مردم شجاع ، همیشه در صحنه و ولایتمدار استان بوشهر دعوت به عمل می آورد تا در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال که با چهلمین روز شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی مصادف شده ، حضوری فعال داشته باشند.

دکتر محمدرضا دهقان فرد، دبیر جامعه اسلامی فرهنگیان استان بوشهر
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: