کد خبر: ۲۳۷۶۱۷
تاریخ انتشار: ۲۳:۱۱ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
دادستان بوشهر:
دادستان بوشهر گفت: حکم صادره از مرجع بد‌وی در مورد مهدی قائدی دایر بر بی‌احتیاطی در امر رانندگی منجر به قتل و صدمه بدنی غیرعمدی با حذف مجازات تکمیلی در شعبه پنجم دادگاه تجدید نظر استان بوشهر تایید و به مرحله قطعیت رسید.
به گزارش جنوب نیوز، علی حسن‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر از صدور حکم مهدی قائدی بازیکن استقلال تهران خبر داد و اظهار داشت: پرونده مهدی قائدی به اتهام بی‌احتیاطی در امر رانندگی منجر به قتل غیرعمد در دادگاه تجدید نظر بوشهر رسیدگی و حکم آن به قطعیت رسید.

وی از قطعی شدن حکم مهدی قائدی خبر داد و بیان کرد: حکم صادره از مرجع بد‌وی در مورد مهدی قایدی دایر بر بی‌احتیاطی در امر رانندگی منجر به قتل و صدمه بدنی غیرعمدی با حذف مجازات تکمیلی در شعبه پنجم دادگاه تجدید نظر استان بوشهر تأیید و به مرحله قطعیت رسید.

دادستان بوشهر افزود: نامبرده قبلاً از حیث اتهام یاد شده در  شعبه 104 دادگاه کیفری 2 بوشهر به پرداخت دیه و ارش در حق اولیای دم و شکات پرونده و همچنین از حیث جنبه عمومی جرم به پرداخت مبلغ 36 میلیون ریال جزای نقدی به‌عنوان جایگزین یک سال حبس تعزیری و مجازات تکمیلی انجام 200 ساعت آموزش رایگان فوتبال به نونهالان و نوجوانان محکوم شده بود.

به‌دنبال حادثه رانندگی 9 بهمن ماه سال 1396 در پی انحراف یک خودرو در اتوبان امام علی(ع) بوشهر یکی از سرنشینان آن درگذشت یک نفر هم مصدوم شد و مهدی قائدی نیز آسیب جدی دید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: