کد خبر: ۲۳۷۳۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۴ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۸
استاندار فارس:
استاندار فارس گفت: با توجه به وجود یک پادگان در مسیر آزاد راه شیراز به اصفهان باید دستگاه قضایی ورود کند تا وضعیت مشخص شود.
دستگاه قضایی به موضوع آزاد راه شیراز به اصفهان ورود کند

به گزارش جنوب نیوز، عنایت الله رحیمی بعد از ظهر شنبه در شورای اقتصاد مقاومتی بیان کرد: مسیر آزاد راه شیراز -اصفهان باید هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شده تا تسهیلات آزاد راه شیراز به اصفهان تخصیص یابد.

عالی‌ترین مقام دولت در فارس تاکید کرد: با توجه به اینکه در مسیر این آزاد راه شاهد وجود پادگانی هستیم لازم است وزارت راه و شهرسازی و پیمانکار از فرمانده پادگان شکایت کرده تا دستگاه قضائی نسبت به قضاوت در میان این دو نهاد اقدام کند.

رحیمی اضافه کرد: طرح معارض و تملک از طریق واگذاری معوض در شهر جدید صدرا پیگیری شده و به ازای استفاده از منابع صدرا آن را به عنوان سرمایه گاز جدید در پروژه شریک کرده و از سهم قرارگاه کاسته شود.

استاندار فارس با اشاره به پروژه کمربندی شرق شیراز نیز خاطرنشان کرد: کمربندی شرق شیراز بایستی به آزاد راه تبدیل شده تا توجیه اقتصادی برای این طرح وجود داشته باشد.

استاندار فارس همچنین با اشاره به همکاری دستگاه‌های مختلف اضافه کرد: همواره تضاد میان دستگاه‌های مختلف همچون جهاد کشاورزی و آب منطقه‌ای وجود دارد از این رو باید با همکاری میان بخشی نسبت به برطرف سازی مشکلات اقدام شود.

او افزود: اداره کل ورزش و جوانان نیز باید در واگذاری طرح‌های خود به بخش خصوصی اهتمام بیشتری داشته باشد.

وی در خصوص طرح‌های اقتصاد مقاومتی فارس نیز متذکر شد: سه طرح بزرگ اقتصاد مقاومتی در فارس در حال انجام است و باید موانع و مشکلات این طرح‌ها با امضای تفاهم نامه برطرف شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: