کد خبر: ۲۳۷۲۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۳ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
مسئول بسیج رسانه استان بوشهر:
وی افزود: آخرین مهلت دریافت این آثار تا پایان وقت اداری روز ۱۲ بهمن ماه برنامه ریزی شده و اهالی رسانه استان می‌توانند آثار مربوط به بازه زمانی ۱۵ دی ماه سال ۹۷ تا ۳۰ دی ماه ۹۸ را به ایمیل جشنواره ارسال کنند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر از تمدید زمان برگزاری پنجمین جشنواره ابوذر استان خبر داد.

به گزارش جنوب نیوز، عبدالله نجفی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر و اضافه شدن بخش ویژه تجلیل از آثار رسانه‌ای این جشنواره در کنار استقبال گسترده روزنامه نگاران و خبرنگاران هم استانی باعث شده تا پنجمین جشنواره استانی ابوذر اقدام به تمدید زمان دریافت این آثار کند.

وی افزود: آخرین مهلت دریافت این آثار تا پایان وقت اداری روز ۱۲ بهمن ماه برنامه ریزی شده و اهالی رسانه استان می‌توانند آثار مربوط به بازه زمانی ۱۵ دی ماه سال ۹۷ تا ۳۰ دی ماه ۹۸ را به ایمیل جشنواره ارسال کنند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر تصریح کرد: با نگاه به اهداف و ارزش‌های انقلاب و بر بستر بیانیه گام دوم انقلاب، جشنواره ابوذر که نقش به سزایی در ارتقای کیفی سطوح مختلف آثار رسانه‌ای در سطح استان بوشهر داشته برگزار می‌شود.

نجفی ادامه داد: در کنار توجه به بیانیه گام دوم انقلاب به دنبال پیاده سازی منویات رهبری در خصوص الگوسازی از شخصیتی مانند شهید نادر مهدوی در تراز یک چهره مبارز بین‌المللی در این جشنواره هستیم.

وی ادامه داد: گردآوری آثاری ماندگار و فاخر در قالب خبر، گزارش، تیتر، مصاحبه، مقاله، عکس و موشن گرافیک را به عنوان یک اصل در جشنواره امسال ابوذر پیگیری می‌کنیم.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به تجربه برگزاری چهار ساله جشنواره ابوذر در سطح استان که با مشارکت خوب اصحاب رسانه همراه بوده انتظار می‌رود که در جشنواره پنجم نیز تولیدات رسانه‌ای مناسبی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شود.

وی ادامه داد: افزایش و غنی‌سازی فرهنگ رسانه انقلابی در بین اصحاب رسانه، ایجاد فضای رقابتی مثبت، تزریق نشاط و امید به جامعه در کنار بیان مسائل و مشکلات صنفی حوزه اطلاع رسانی و معرفی آثار برتر به جشنواره کشوری از جمله اهداف و انگیزه‌های برگزاری جشنواره ابوذر در استان بوشهر است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر خاطرنشان کرد: امسال نیز موضوع‌های کشوری این جشنواره شامل مسائل صنفی خبرنگاران، دستاوردهای انقلاب اسلامی، دفاع و جبهه مقدس، موضوع‌های آزاد اجتماعی، بصیرت و دشمن شناسی، اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بسیج و حوزه‌های اقدام، محرومیت زدایی و رونق تولید به مرحله داوری می‌رسد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: