کد خبر: ۲۳۷۱۵۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۲ - ۲۶ دی ۱۳۹۸
رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری ۴ تخریبگر در محله دولت آباد شهر ری خبر داد و گفت: متهمان ۲۳ دستگاه خودروی شهروندان را تخریب کرده بودند.
تخریبگران

به گزارش جنوب نیوز، رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری ۴ تخریبگر در محله دولت آباد شهر ری خبر داد و گفت: متهمان ۲۳ دستگاه خودروی شهروندان را تخریب کرده بودند.

سرهنگ "سید محمد گنجه " با اعلام این خبر، گفت: در واپسین ساعات دوازدهم دی ماه، با تماس تلفنی شهروندان، ماموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت در جریان تخریب ۲۳ دستگاه خودروی سواری در محله دولت آباد شهرری قرار گرفتند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان پس از تخریب خودروها از محل گریخته بودند، تصریح کرد: بلافاصله شناسایی عاملان این تخریب در دستور کار تیمی از مأموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی بیان داشت: تحقیقات اولیه حکایت از این داشت، یکی از متهمان پس از اطلاع از اینکه دختر مورد علاقه اش قصد ازدواج با فرد دیگری دارد ضمن درگیری با وی با همکاری سایر همدستانش ۲۳ دستگاه خودروی شهروندان که در کنار خیابان پارک شده بود را تخریب کرده اند.

این مقام پلیسی با اشاره به اینکه این درگیری در حوالی منزل دختر رخ داده بود، خاطر نشان کرد: مأموران برای شناسایی هویت متهمان وارد عمل شدند و موفق شدند هویت متهم اصلی و مخفیگاه وی را در حوالی شهرری شناسایی کنند.

گنجه تصریح کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و ماموران موفق شدند بیست و سوم دی ماه متهم اصلی پرونده را در مخفیگاهش دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی منتقل کنند.

وی افزود: متهم ۳۰ ساله به مصرف شیشه اعتیاد دارد، در بازجوئی‌های اولیه به بزه انتسابی اقرار کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در گام بعدی تحقیقات پلیسی مخفیگاه سه تن از همدستانش در حوالی خیابان ابن باویه شناسایی شد، تصریح کرد: روز گذشته مأموران این پایگاه موفق شدند در یک عملیات پلیسی هر سه متهم را دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه نهم انتقال یافتند.

رئیس پایگاه نهم عنوان کرد: کارشناسان خسارت وارده بر شهروندان را ۷۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند و هر ۴ متهم پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان اضافه کرد: شاکیان این پرونده که خودروی آن‌ها در این درگیری تخریب شده است می‌توانند برای پیگیری شکایت خود به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی در شهرستان ری مراجعه کنند.

منبع: میزان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: