کد خبر: ۲۳۷۰۷۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۳ - ۲۲ دی ۱۳۹۸
شگرد عجیب یک زن اوگاندایی برای وارد کردن مقداری کالای قاچاق به این کشور به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.
قاچاق کالا

به گزارش جنوب نیوز، یک زن اوگاندایی که با شگردی خاص قصد قاچاق تعدادی کالا به داخل این کشور را داشت دستگیر شد. این زن با پنهان کردن این کالاها در زیر مانکن کودک در حالی که وانمود می کرد یک کودک واقعی بر پشت او سوار است قصد داشت این کالاها را وارد اوگاندا کند که توسط پلیس دستگیر شد.

مسئولان مرزی اوگاندا با انتشار تصاویر این مانکن در توئیتر اعلام کردند که این زن با یک اتوبوس از جمهوری دمکراتیک کنگو قصد داشت وارد خاک اوگاندا شود. بنا به گزارش رسانه‌های محلی اوگاندا و به نقل از دیلی مونیتور " لَن رامانیکا"، یک مامور مرزی اوگاندا گفت که آنها پس از دریافت گزارش‌هایی در مورد این نوع شیوه قاچاق کالا توانستند این زن را بازداشت کنند.

آقای رامانیکا در این باره گفت: « ما اطلاعاتی را دریافت کرده بودیم که برخی زنان با کمک مانکن‌های کودک  برخی از اجناس را به داخل کشور قاچاق می‌کنند. در تصویری که ما در توئیتر منتشر کردیم در ظاهر یک مادر را در حالی که کودکش را بر پشت خود سوار کرده نشان می‌دهد اما در واقع این یک کودک واقعی نیست و یک مانکن است که این زن با این شگرد خاص قصد داشت تعدادی کالای ممنوعه را وارد کشور کند.»

انتشار این تصاویر که روشی غیرمعمول ار قاچاق کالا را به نمایش می‌گذاشت با واکنش کاربران در فضای مجازی همراه شد. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: « این کودک از مادرش هم بزرگتر است، عجب روش قاچاقی!» کاربر دیگری نوشت: « کدام مادر کودک به این بزرگی را بر پشت خود سوار می کند؟ دستگیری این زن کار خارق العاده‌ای نبود.»

منبع: باشگاه خبرنگاران
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: