کد خبر: ۲۳۷۰۶۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۰ - ۲۰ دی ۱۳۹۸
داغ سردار هنوز هست
به دنبال حمله موشکی سپاه به پایگاه نظامیان آمریکایی در بغداد، مردم خوزستان از این حمله سبزپوشان دلاور ایران حمایت کردند.
مردم خوزستان در مورد انتقام سخت چه گفتند؟/داغ سردار هنوز هست

به گزارش جنوب نیوز، بعد از شنیدن خبر ترور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همه مردم در نقاط مختلف کشور در کنار ناراحتی به خاطر از دست دادن انسانی بزرگ و دوست‌داشتنی اما یک‌صدا خواستار انتقام از عاملان این جنایت بودند.

مردم خوزستان نیز به عنوان اولین میزبان پیکر مطهر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی همه برای تجدید میثاق و اعلام ادامه راه او به صحنه آمدند و حماسه‌ای خلق شد که پیام اتحاد مردم این کهن دیار حماسه و استقامت به جهان صادر شد.

اما امروز با حملات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به قلب پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق مردم به خیابان‌ها آمدند و با تکبیرهای الله‌اکبر از این حرکت سپاه تقدیر کردند.

یکی از جوانان اهوازی در این خصوص به خبرنگار مهر اظهار کرد: به محض اطلاع از شلیک موشک‌های سپاه به پایگاه عین الاسد، مردم ایران خود منعکس‌کننده این خبر بودند در صفحات شخصی‌شان بودند.

وی با بیان اینکه از این خبر بسیار خوشحال شدیم، افزود: این کمترین پاسخی بود که باید در برابر رفتار آن تروریستی آنها داده می‌شد.

یکی دیگر از شهروندان اهوازی نیز بیان کرد: با این حرکت نشان دادیم که انتقام سخت تنها در کلام ما نبود و آن را عملی کردیم.

وی تصریح کرد: این انتقام تا نابودی آمریکا، اسرائیل و عربستان ادامه خواهد داشت.

دیگر شهروند اهوازی گفت: این پاسخ کمترین جواب در برابر ترور اصلی‌ترین فرمانده ما بود.

وی افزود: از این خبر بسیار خوشحال شدیم اما انتظار پاسخی محکم‌تر و انتقامی سخت‌تر هستیم.

این شهروند اهوازی بیان کرد: سخن ما با رئیس جمهور آمریکا این است که شما هیچ غلطی نمی‌توانید در برابر اتحاد و اراده مردم ایران بکنید.

وی گفت: با این حرکت دلمان خنک نشد؛ چراکه ترور سردار داغ بزرگی بود و منتظر ضربه مهلک‌تر هستیم.

دیگر شهروند اهوازی عنوان کرد: پای همه‌چیز ایستاده و پشت رهبرمان هستیم.

از سوی دیگر صیادان بندر هندیجان به پاسداشت رشادت‌ها و جانبازی‌های سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی با شناوری‌های کوچک صیادی خود رژه حماسی از رودخانه زهره تا آب‌های نیلگون خلیج‌فارس برگزار کردند.

این رژه با همکاری واحد نیروی دریایی سپاه پاسداران در هندیجان و صیادان در رودخانه زهره و آب‌های خلیج فارس به یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و هم رزمانش برگزار شد.

همچنین حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین الاسد موجی از خوشحالی را در بین شهروندان اهوازی به راه انداخته است. از صبح امروز مردم اهواز به شکل‌های گوناگون خوشحالی خود را از حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه نظامیان آمریکایی در عراق نشان داده‌اند.

مردم اهواز و خوزستان که خاطرات فراوانی از سردار قاسم سلیمانی چه در جنگ و چه در مقاطع بعد از آن مثل سیل فروردین ماه امسال دارند، امروز با حضور در خیابان‌ها و پخش شیرینی خوشحالی خود را از انتقام شهادت این سردار مجاهد نشان دادند.

همچنین برخی موتورسواران با در دست داشتن پرچم‌های ایران و بوق زدن در خیابان‌های اصلی اهواز، خوشحالی خود را نشان دادند. خودروها هم با بوق زدن این اقدام سپاه را تحسین می‌کنند.

در حملات سنگین بامداد امروز، موشک‌های بالستیک نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پایگاه آمریکایی عین‌الاسد در عراق که محل استقرار نیروهای آمریکایی است مورد اصابت قرار گرفت.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای از حملات سنگین موشکی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین الاسد در انتقام از ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش خبر داد.

طبق اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این عملیات با نام عملیات سردار سلیمانی و با رمز یا زهرا (س) انجام شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: