کد خبر: ۲۳۶۶۲۳
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۲ - ۳۰ آذر ۱۳۹۸
ستار همدانی، سرپرست تیم فوتبال استقلال اعلام کرد، آندره‌آ استراماچونی این تیم را رها نکرده است و از ایتالیا روی عملکرد آبی‌پوشان نظارت دارد.
ستار همدانی

به گزارش جنوب نیوز، ستار همدانی درباره آخرین وضعیت استراماچونی گفت: ابتدا یک خسته نباشید به آقای زرینچه به خاطر زحماتی که پیش از این برای استقلال کشیده است، می‌گویم و من هم امیدوارم خدمت‌گزار خوبی برای تیم باشم.

وی که با برنامه ورزش و مردم گفت‌وگو می‌کرد، درباره اینکه نحوه جدایی زرینچه هم خیلی درست نبود، گفت: من نگاهم این است که برای قطع همکاری راه‌های بهتری هم وجود داشت.

سرپرست تیم فوتبال استقلال ادامه داد: از فرایند کاری استراماچونی اطلاعی ندارم و نمی‌دانم در گذشته چه اتفاقاتی افتاده است، اما در حال حاضر همه‌ی ما پیگیری‌ها‌ی‌مان را انجام می‌دهیم. در  تمرین امروز هم مستقیماً از طریق مترجم استراماچونی با او صحبت کردم. ما بسیار مشتاق هستیم که سرمربی تیم‌مان هرچه زودتر برگردد. آقای خلیل‌زاده و اعضای هیئت مدیره در تلاش هستند تا مشکل برطرف و استراماچونی به تیم اضافه شود.

بیشتر بخوانید:
 

درگیری در رختکن استقلال پس از باخت به ماشین سازی

همدانی در پاسخ به این که گفته می‌شود استراماچونی امشب یا بامداد فردا برمی‌گردد، تصریح کرد: بالاخره بروکراسی اداری انتقال ارز یکسری قوانین خاص خودش را دارد و تلاش می‌کنیم که نتیجه مثبت بگیریم. من مطمئنم که خلیل‌زاده پیگیری‌های لازم را می‌کند و امیدوارم که استراماچونی را برای بازی بعد داشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که ترکیب و تعویض‌های بازی مقابل ماشین‌سازی را استراماچونی انجام می‌داد، خاطرنشان کرد: در بازی قبل هم شرایط همین‌طور بود. استراماچونی تیم را رها نکرده است و از ایتالیا نظارت می‌کند. سرمربی تیم نقطه نظراتش را انتقال می‌داد. قطعاً تمام نکات و تصمیمات فنی را با نظر استراماچونی انجام می‌شد. ما در این مدت یک مقدار تمرکزمان از دست رفته و دیروز هم به خاطر عدم تمرکز به ماشین‌سازی باختیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره  اتفاقات رختکن این تیم بعد از بازی با ماشین‌سازی اظهار کرد: به‌هرحال استقلال تیم بزرگی است و هواداران بی‌شماری دارد. هواداران فقط موفقیت استقلال را می‌خواهند. همه‌ی ما وظیفه داریم که در راستای آرامش و شادی این مردم کار کنیم، اما باید سلسله مراتب حفظ و جایگاه‌ها مشخص باشد. من درباره اتفاقی که دیروز افتاد امروز با میلیچ صحبت کردم و او هم عذرخواهی کرد. یکسری مسائل درون تیمی است و اجازه دهید من بیشتر باز نکنم.

همدانی ادامه داد: ممکن است من هم به‌عنوان سرپرست تیم اشتباهی داشته باشم، ولی مهم این است که به اشتباهم پی ببرم. ما نمی‌خواهیم سرمایه‌های‌مان از دست برود و همدلی تیم به‌هم بخورد. با بزرگ‌ترهای تیم نشست داشتیم و صحبت کردیم، میلیچ هم از تمام بازیکنان، غلامپور و مصطفوی عذرخواهی کرد. بلافاصله با اسماعیلی هم جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد تا مشخص شود هر کدام‌مان چه جایگاهی داریم. ان‌شاءالله روند موفق استقلال را تا انتهای مسابقات ادامه دهیم. 

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: