کد خبر: ۲۳۶۵۹۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۴ - ۲۷ آذر ۱۳۹۸
پیشکسوت استقلال گفت: آقایی که با استراماچونی قرارداد بسته بود وقتی از باشگاه استقلال رفت استرا هم ترجیح داد برود و فرار کند.

به گزارش جنوب نیوز، امیرحسین صادقی در حاشیه مراسم بزرگداشت ناصر حجازی در مورد اینکه استراماچونی در یک رسانه بیگانه اعلام کرده بعید است دیگر به استقلال برگردد، گفت: اینها حواشی است که به وجود آمده وقتی شب می‌خوابی و صبح بیداری می‌شوی بنزین لیتری 3 هزار تومان شده این مسائل هم پیش می‌آید. آقایی که با استراماچونی قرارداد بسته بود وقتی از باشگاه استقلال رفت استرا هم ترجیح داد برود و فرار کند.

وی افزود: این آقا که قبلاً در استقلال بود من علیه او جبهه دارم زیرا تخلفات زیادی در باشگاه انجام داده بود هر روز با یکی دعوا می‌کرد، یک روز با کاپیتان تیم دعوا می‌کرد و یک روز با نفری دیگر؛ وقتی این آقا رفت استرا هم گفت من ترسیدم که بماند مشکل او با استقلال مالی نیست.

وی در مورد اینکه به نظر شما بهتر نبود استراماچونی تا نیم‌فصل می‌ماند و بعد از باشگاه استقلال جدا می‌شد، گفت:‌ شما فکر می‌کنید مشکل استراماچونی پول بوده از شما که خبرنگارید می‌پرسم آیا واقعاً مشکل او مالی بوده اصلاً چنین چیزی نیست. آیا مشکل او نحوه انتقال پول بوده چنین چیزی نیست مگر او چقدر پول می‌خواهد. چطور 4-5 هفته اول وقتی استقلال مشکل مالی داشت استرا نرفت و ماند اما وقتی آن آقا رفت استرا هم قصد رفتن کرد. 

صادقی تصریح کرد: مگر استراماچونی چقدر پول می‌خواهد؛ 150 هزار یورو، 200 هزار یورو؟ من حاضرم پول نقد به او بدهم یا در هر جای دنیا بخواهد پول به او بدهم. 

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی براینکه ادبیات بازیکنان استقلال علیه مدیرعامل این باشگاه بعد از بازی با پیکان درست بوده است یا نه، گفت: من این مسئله را نفی یا تأیید نمی‌کنم. بازیکن استقلال نباید به خودش اجازه بدهد که علیه مدیریت باشگاه بزرگ استقلال صحبت کند اما وقتی که با بازیکن 2.5میلیارد قرارداد می‌بندند و 60 میلیون تومان به او می‌دهند و با هزار دروغ می‌گویند چنین اتفاقاتی هم رخ می‌دهد.

وی افزود: این نه‌نه مرده‌ها در بد دوره مدیریتی حاضر شده‌اند. مادربزرگ خدابیامرز هم اگر اکنون زنده بود می‌توانست فوتبال را به خوبی آنالیز کند. بحث استراماچونی بحث مالی نیست. وقتی آن آقا رفت زیر پای استرا را خالی کرد و او شل شد و یک روز با یکی دعوا کرد و یک روز در تمرین نیامد و آخر هم چمدانش را بست و رفت.

صادقی در مورد اینکه استقلال بدون استرا می‌تواند قهرمان شود، گفت: استقلال بدون مربی چهار گل به شاهین بوشهر زد. استقلال تیمی است که ستاره‌هایش متعلق به خودش است 10 قهرمانی نیاورده که بخواهد یک ستاره بزند.

وی افزود: استقلال اکنون یک مدیر می‌خواهد که جلوی هوادارانش بنشیند و مرد و مردانه بگوید تیم را حمایت کنید. 

صادقی در مورد اینکه کدام مربی می‌تواند استقلال را قهرمان کند آیا فرهاد مجیدی خوب است، گفت: هر مربی که بیاید می‌تواند به این تیم کمک کند قبل از اینکه باید نباید کسی از او طلبی داشته باشد. فرهاد مجیدی محصول باشگاه استقلال است اما هر کسی که بیاید حتی مرحوم ناصر حجازی سرمربی استقلال شود مردم او را حمایت کنند و دیگر بحث استرا را نکنند.

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: