کد خبر: ۲۳۶۵۸۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۶ - ۲۷ آذر ۱۳۹۸
رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه از دستگیری یک زن سارق که از خانه مرد خیری دست به سرقت زده بود، خبر داد و گفت: زن سارق مددجوی مرد خیر بود.
به گزارش جنوب نیوز، سرهنگ پیمان احمدی اظهار کرد: دوشنبه هفته گذشته مرد جوانی با حضور در کلانتری ۱۶۰ خزانه از سرقت نیم کیلو زعفران و ۲ میلیون تومان وجه نقد از داخل گاوصندوق منزلش خبر داد.

وی با اشاره به اینکه شاکی زن جوانی را به عنوان مظنون معرفی کرده بود، افزود: شاکی در اظهاراتش عنوان کرد، چندی قبل تصمیم گرفتم طبقه دوم خانه ام را برای افراد نیازمند آگهی کنم و افرادی که نیاز به خانه برای مدت کوتاهی دارند یا همراه بیمار هستند یا مسافرانی که وضعیت مالی خوبی ندارند، به صورت مجانی در طبقه دوم خانه ام زندگی کنند تا اینکه یک زن جوان آگهی مرا در فضای مجازی مشاهده و در تماس با من ادعا کرد که زنی تنها و نیاز به خانه دارد و پس از صحبت های تکمیلی به خانه ام آمد و عصر یکشنبه هفدهم آذر ماه در طبقه دوم خانه ام مستقر شد. اما عصر ظهر روز دوشنبه فردای آن روز در نبود من خانه را ترک کرده و وقتی وارد خانه ام در طبقه اول شدم متوجه دستبرد به گاوصندوقم شدم و هرچه با زن جوان تماس گرفتم، پاسخی نشنیدم.

احمدی بیان داشت: تیمی از ماموران تجسس کلانتری برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند تا اینکه مرد چند روز بعد از ماجرای سرقت در تماس به ماموران کلانتری اعلام کرد که در فضای مجازی دو نوع آگهی کرده بودم که زن جوان به طمع انتخاب سوژه مناسب به آگهی دوم من تماس گرفته است.

رئیس کلانتری خزانه اظهار داشت: عملیات دستگیری زن سارق در دستور کار تیم تجسس کلانتری قرار گرفت و با شناسایی مخفیگاهش در محدوده ترمینال جنوب دستور قضائی برای دستگیری متهم اخذ شد.

این مقام پلیسی عنوان کرد: ماموران تجسس کلانتری در یک عملیات پلیسی موفق شدند، زن ۴۰ ساله را در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل کنند.

احمدی گفت: زن سارق با اشاره به اینکه در زمانی که با مرد خیر در منزل مسکونی اش صحبت می کرده محل گاو صندوقش را شناسایی کرده است، گفت: فردای آن روز اموال داخل گاو صندوق را سرقت کردم و اکنون اموال سرقتی در منزل دخترم در غرب پایتخت است. از کاری که کردم پشیمانم چون مرد قصد کار خیرخواهانه داشت و من از این فرصت برای سرقت استفاده کردم.

کلانتر محله خزانه گفت: تحقیقات پلیسی برای شناسایی دیگر جرائم این زن، در دستور کار ماموران قرار دارد و متهم برای گرفتن دستور قضایی به دادسرا معرفی شده است.

منبع: مهر
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: