کد خبر: ۲۳۶۴۷۰
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۴ - ۲۱ آذر ۱۳۹۸
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در بوشهر:
قمی با اشاره به اینکه امروز یکی از مهم‌ترین محورهای تبلیغ و تبیین اسلام ناب، تبلیغ و ترویج پیشرفت است اضافه کرد: پیشرفت‌هایی که توسط جوانان استان به‌دست‌آمده را باید تبیین، تبلیغ و ترویج شود.
گره مشکلات اقتصادی با میدان دادن به جوانان باز می‌شود

 رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: نگاه به ظرفیت داخلی و میدان دادن به جوانان گره از مشکلات اقتصادی باز می‌کند.

به گزارش جنوب نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قمی ظهر پنج‌شنبه در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه‌ای استان بوشهر اظهار داشت: پیشرفت‌هایی که به‌واسطه جوانان این کشور به‌دست‌آمده باید روایت شود.

وی با بیان اینکه اراده‌های جمعی مردم برای پیشرفت جامعه، نیاز امروز انقلاب اسلامی است تصریح کرد: جامعه نیاز به اراده جمعی جوانان جهادی برای پیشرفت دارد.

قمی با اشاره به اینکه امروز یکی از مهم‌ترین محورهای تبلیغ و تبیین اسلام ناب، تبلیغ و ترویج پیشرفت است اضافه کرد: پیشرفت‌هایی که توسط جوانان استان به‌دست‌آمده را باید تبیین، تبلیغ و ترویج شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: باید عزم‌ها را برای پیشرفت منطقه‌ای به کار گرفت و بر روی این ضرورت سرمایه‌گذاری کرد.

برای پیشرفت نیازمند همت و اراده‌های پولادین جوانان هستیم

قمی با اشاره به اینکه برای پیشرفت نگاه به ظرفیت داخلی ضروری است بیان کرد: برای پیشرفت نیازمند همت و اراده‌های پولادین مردم به‌ویژه جوانان مؤمن و انقلابی هستیم.

وی با بیان اینکه در مکتب توحیدی پیشرفت به‌صورت همه‌جانبه است که مکتب حضرت امام خمینی (ره) نیز به این موضوع اشاره دارد تصریح کرد: همت و اراده‌های پولادین جوانان مؤمن زمینه‌ساز ساخت فردایی دیگر برای کشور است.

قمی اضافه کرد: برخی گمان می‌کنند که برای پیشرفت کشور باید حتماً چیزی به‌طرف خارجی داد، درحالی‌که نباید چشمانمان به خارج از کشور باشد و پیشرفت توسط همین مردم و نیروهای جهادی در داخل کشور رقم خواهد خورد.

وی تصریح کرد: به فضل خداوند برای آن عهدی که با امام عصر خود بسته‌ایم، تمام تلاش خود را برای پیشرفت این کشور انجام خواهیم داد و جوانان به‌عنوان نمایندگان مردم، پیش‌قراولان این عرصه هستند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با تأکید بر روی اینکه روایت پیشرفت بر عهده جوانان است خاطرنشان کرد: پیشرفت توسط مردم رقم به‌ویژه جوانان رقم خواهد خورد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: