کد خبر: ۲۳۶۲۷۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۴ - ۱۶ آذر ۱۳۹۸
در مسیر انتخابات
روز ششم ثبت نام از کاندیدهای مجلس شورای اسلامی با وجود اینکه در روز جمعه بود اما خبری از تعطیلی نبود و کاندیداهای اصول گرا و اصلاح طلب مختلفی به فرمانداری آمده و ثبت نام کردند.
روزهای شلوغ فرمانداری شیراز/ تنور داغ ثبت نام در روزهای پایانی

فرمانداری شیراز روزهای شلوغی را پشت سر می‌گذارد و تنور ثبت‌نام در انتخابات در روزهای پایانی ثبت نام در حال داغ شدن است. 

به گزارش  جنوب نیوز، روز پنجم ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی روز شلوغی برای ثبت نام کنندگان  و فرمانداری شیراز بود .

طی روزهای قبل کاندیداهایی که برای ثبت نام فرمانداری می آمدند با تعداد محدود همراه  برای ثبت نام می آمدند اما در روز پنجم اولین نفری که وارد فرمانداری شیراز در جهت ثبت نام و کاندیداتوری یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد اتفاقی جدید را رقم زد. 

این کاندیدا که یکی از اساتید دانشگاهی است با جمع کثیری از دانشجویان و دانشگاهیان برای ثبت نام به فرمانداری شیراز آمده بود و نکته جالب در خصوص این کاندیدا این بود که حامیان و همراهان این کاندیدای احتمالی با اتوبوسی زرد رنگ به فرمانداری آمده بودند. 

روز پرحاشیه فرمانداری شیراز ادامه داشت و کاندیدای بعدی که وارد فرمانداری شد سابقه حضور در مدیریت شهری داشت و یکی از چهره های حزب رقیب نیز به عنوان همراه وی وارد فرمانداری شیراز شد. 

شاید بتوان گفت یکی از جالب ترین اتفاقاتی که در روز پنجم ثبت نام رویداد؛ حضور یکی از نمایندگان فعلی مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی به تنهایی بود و از سویی انصراف یکی دیگر از نمایندگان فعلی مردم شیراز برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره از نکات جالبی بود که  در روز پنجم رخ داد. 

یکی دیگر از اتفاقات جالب این روز اظهار نظر یکی از کاندیداها بود که به نزدیکان خود گفته بود «تا زمانی که یکی از کاندیداهای خاص در فرمانداری است به فرمانداری نمی آیم و باید آن شخص از فرمانداری برود تا برای ثبت نام بیاییم»

جمعه نسبتا شلوغ فرمانداری 

 روز ششم ثبت نام از کاندیدهای مجلس شورای اسلامی با وجود اینکه در روز جمعه بود اما خبری از تعطیلی نبود و کاندیداهای اصول گرا و اصلاح طلب مختلفی به فرمانداری آمده و ثبت نام کردند. 

در میان افرادی که روز ششم آمده اند چهره های سیاسی مختلفی دیده میشد که پیشتر به عنوان مدیران کل دستگاه های اجرایی فعالیت می‌کردند. 

ازجمله دلایلی که این مدیران به عنوان بخشی از اهداف خود برای حضور در انتخابات عنوان کردند می توان به استفاده از جوانان و ظرفیت آنان در کنار بهره برداری از توانمندی زنان در جامعه اشاره کرد. 

البته موضوعاتی نظیر توسعه استان و مبارزه با فساد هم از جمله مطالبی است که این افراد به عنوان اهدافشان انتخاب کرده بودند. 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: