کد خبر: ۲۳۶۲۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۶ - ۱۴ آذر ۱۳۹۸
در پنجمین روز نام نویسی
هم زمان با میلاد حضرت امام حسن عسکری (ع) در پنجمین روز نام نویسی از داوطلبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دکتر غلامرضا هوایی استاد دانشگاه صنعتی امیر کبیر نام خود را به عنوان بیست و هفتمین داوطلب ثبت کرد.
به گزارش جنوب نیوز. صبح امروز و هم زمان با میلاد حضرت امام حسن عسکری (ع) در پنجمین روز نام نویسی از داوطلبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دکتر غلامرضا هوایی استاد دانشگاه صنعتی امیر کبیر نام خود را به عنوان بیست و هفتمین داوطلب ثبت کرد.

وی پس از حضور در دانشگاه خلیج فارس و ادای احترام و قرائت فاتحه بر مزار شهدای گمنام و تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی به همراه خانواده خود با حضور در فرمانداری شهرستان بوشهر به عنوان داوطلب مجلس شورای اسلامی از حوزه بوشهر،گناوه و دیلم ثبت نام کرد.

وی دلیل اصلی حضور خود را، عملگرایی و پرهیز از شعارهای غیر واقعی، تلاش بی وقفه برای کار و توسعه شتابان اقتصادی و زیر ساخت ها و جبران عقب ماندگی های استان در سایه صداقت و سلامت عملی برشمرد.

غلامرضا هوایی دارای مدرک تحصیلی مهندسی عمران در مقطع دکتری و عضو هیئت علمی رسمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران است.

رئیس انجمن مهندسی سازه و ساخت ایران، مشاور معاون رییس جمهور (رییس سازمان مناطق آزاد کشور)، مسئولیت در معاونت مسکن و ساختمان وزارت خانه های راه و شهرسازی و مسکن و شهرسازی و مدیرکلی مقررات ملی ایران،مشاورت در وزارت مسکن و شهرسازی در امور نظامات مهندسی کشور و مجری ده ها طرح و پروژه عظیم و عمرانی دولتی و زیربنایی در مناطق کشور از جمله مسئولیت های وی بوده است.

بیش از ۲۰ سال مسئولیت های متعدد اجرایی در بخش هایی از جمله در معاونت عمرانی استانداری هرمزگان، ریاست سازمان توسعه و عمران جزایر جنوب، مدیرکل دفتر فنی، مدیرکل مناطق محروم، ریاست ستاد حوادث غیر مترتبه، شهرداری ، مهندس برتر ملی و دریافت لوح از رییس جمهوری از جمله دیگر فعالیت های وی بوده است.

برگزیده برتر علمی و حرفه ای و دریافت لوح از معاون اول رییس جمهور و وزیر علوم، تألیف، تدوین و ترجمه ۳۵ کتاب و 75 مقاله علمی در حوزه مهندسی عمران و سازه، بیش از ۵ سال مدیر مسئول و دبیر نشریه علمی- پژوهشی” مهندسی سازه و ساخت” و عضو کمیسیون های تأیید صلاحیت ها و وحدت رویه شورای عالی کارشناسان رسمی کشور و تهران از دیگر موفقیتها و کارکرد دکتر هوایی طی دو دهه اخیر بوده است.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: