کد خبر: ۲۳۶۰۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۸ - ۰۴ آذر ۱۳۹۸
با حضور جمعیت چند ده هزارنفری،
همه از پیر و جوان تا زن و کودک به خیابان‌ها آمدند تا با شعارهایی که ریشه در ولایتمداریشان دارد با مشتی کوبنده و فریادی رسا در برابر فتنه‌اندازی‌های مستکبران قد علم کنند.

ریشه فتنه با فریاد رسای خوزستان خشکید

به گزارش جنوب نیوز، با افزایش قیمت بنزین در بامداد ۲۴ آبان ماه، مردم در اعتراض به این تصمیمِ ناگهانی دولت به خیابان‌ها آمدند تا نارضایتی خود را به صورت مسالمت‌آمیز نسبت به این طرح اعلام کنند اما اوباش و اغتشاشگران با سؤاستفاده از شرایط حاضر، جو را به سمت درگیری‌های خیابانی، تخریب اموال عمومی و به آتش کشیدن مراکز دولتی، اسلامی و فرهنگی شهرها و حتی منازل مسکونی مردم سوق دادند تا آتش فتنه را شعله‌ورتر سازند.

علی‌رغم تمام تلاش‌هایی که در راستای اضمحلال جمهوری اسلامی از جانب معاندین و منافقین اجرایی شد اما با بصیرت مردم انقلابی و ولایتمدار خط این حرکات از همان ساعات ابتدایی از مطالبات به حق مردم جدا شد و همه در سراسر کشور از پیر و جوان تا زن و کودک به خیابان‌ها آمدند تا با شعارهایی که ریشه در ولایتمداریشان دارد با مشتی کوبنده و فریادی رسا در برابر فتنه‌اندازی‌های مستکبران قد علم کنند.

رامهرمز

مردم رامهرمز نیز از ساعات ابتدایی صبح امروز با اقتدار به خیابان‌ها آمدند و از میدان شهید ادهم تا میدان آزادی را با شعار " مرگ بر ضد ولایت فقیه" سرافرازانه پای کوفتند تا دهان یاوه‌گویان را با حضور حداکثری خود به سکوتی از جنس تعجب وا دارند.

 

یکی از دانش‌آموزان پایه متوسطه رامهرمزی گفت: ما در زمان انقلاب حضور فیزیکی نداشتیم اما در این شرایط که ایجاد شد با تمام وجود فتنه را احساس کردیم و بر خود واجب دانستیم که برای یک روز هم شده برای تجدید پیمان با ولایت‌فقیه کتاب‌ و دفترهایمان را ببندیم و مشق ولایتمداری را در میدان بنویسیم.

 


شایان گودرزی ادامه داد: ما پای مطالبات خود هستیم اما دلیلی نمی‌شود که پشت رهبری را خالی کنیم و به آن‌ها می‌گوییم هرچقدر بیشتر به فتنه دامن بزنند ما محکم‌تر ایستادگی خواهیم کرد.

شوشتر

در شوشتر نیز با حضور اقشار مختلف مردم، دانشجویان، طلاب، مسؤولین، کسبه و ... راهپیمایی اعتراض به اغتشاشگران با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار شد.


در این راهپیمایی عمده شعار مردم در محکومیت اغتشاشگران و با محوریت تجدید میثاق با مقام معظم رهبری بود و بیشترین چیزی که به چشم می‌خورد بنرهایی با مضمون " ما مردم معترضیم، اما به عشق رهبر آمده‌ایم" بود.

 


شوشتری‌ها از چهارراه امام (ره) تا مسجد جامع شهرستان را به نیت تجدید میثاق با رهبری و اثبات ولایتمداری با مشت‌های گره کرده به شعار " مرگ بر آمریکا" طی کردند و مسجد جامع را با بوی صلوات بر محمد و آل محمد معطر کردند.

بهبهان

بهبهانی‌ها نیز از قافله تجدید میثاق با ولایت جا نماندند و از چهارراه بانک ملی تا امامزاده حیدر را در محکومیت اغتشاش‌گری اوباش با شعارهایی چون " مرگ بر آمریکا " و " مرگ بر رژیم صهیونیستی " طی کردند.

 

مردم بهبهان همچنین ضمن محکوم کردن فتنه‌گران روزهای اخیر و اقدامات نابه‌هنجار اغتشاشگران خواستار محاکمه سران فتنه و همچنین کنترل قیمت کالاهای اساسی در این شهرستان شدند.

یکی از شهروندان بهبهانی که خود را نگهبان یکی از بانک‌های شهر معرفی کرد گفت: اغتشاشگران تلاش‌های زیادی داشتند تا گره کوری به جان انقلاب اسلامی بیندازند اما تمام اهداف شومشان نافرجام ماند.

 

او ادامه داد: مطالبات مردم همچنان پابرجا و به حق است که باید در اسرع وقت به آن‌ها رسیدگی شود و خواستار کنترل قیمت‌ها نیز هستیم اما امروز آمدیم تا ضمن تاکید بر مطالباتمان با رهبری تجدیدعهد کرده و راه خود را از آشوبگران جدا کنیم.

بندر امام خمینی(ره)

پیش از ظهر امروز مردم بندر امام خمینی(ره) با راهپیمایی علیه اغتشاشگران و مخلان امنیت با امام و انقلاب بیعت تازه کردند.

 

 اقشار مختلف مردم بندر امام خمینی(ره) اعم از فارس، عرب، ترک، لر و... با حضور در راهپیمایی بار دیگر بر حمایت خود از انقلاب و جمهوری اسلامی تاکید کردند.

راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار در بندر امام خمینی(ره) از ساعت 10:30 از محل مسجد جامع شهر به سمت حسینیه عاشقان ثارالله مرقد مطهر شهدای گمنام آغاز شد و مردم بندر امام خمینی(ره) با شعار هایی همچون " بندر امام بیدار است، از فتنه‌گر بیزار است" و "خوزستان بیدار است، از فتنه‌گر بیزار است" یک بار دیگر جدا بودن مردم از اغتشاشگران را فریاد زدند.

 

شهرستان کارون

مردم ولایت مدار شهرستان کارون هم امروز در حمایت از اقتدار و امنیت ملی و محکومیت اقدامات آشوبگران راهپیمایی می‌کنند.

این راهپیمایی در شهرستان کارون از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه یکشنبه ۳ آذرماه از میدان غدیر آغاز  و تا میدان هادی آباد ادامه داشت.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: