کد خبر: ۲۳۵۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۰ - ۰۲ آذر ۱۳۹۸
با حمایت از اقدامات نیروهای نظامی و انتظامی
هزاران نفر از مردم شیراز با حضور در راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار بار دیگر با رهبر انقلاب تجدید میثاق کرده و اغتشاشات اخیر را محکوم کردند.
راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت در شیرازبرگزار شد
جنوب نیوز: مردم این شهر با حضور گسترده خود در راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت، بار دیگر حمایت از رهبری را به رخ جهانیان کشیدند. 

راهپیمایی به نام لبیک به رهبر معظم انقلاب ، حمایت از امنیت و اقتدار کشور نام گذاری شده بود و مردم ولایت مدار فارس و شیراز نیز با حضور پرشور خود در این صحنه بار دیگر نشان دادند عهدی که با امام راحل بسته اند محکم و استوار است. 

راهپیمایی لبیک به رهبر معظم انقلاب در ساعت ٩:٣٠ دقیقه صبح روز ٣٠ آبان ماه و در چهار راه پانزده خرداد آغاز شد و از مسیر های منتهی به این خیابان مردم در دسته های مختلف به جمع حاضر در چهار راه پانزده خرداد می پیوستند تا جمع حاضر آماده حرکت به سمت مقصد نهایی خود که سه راه پیروزی بود بشوند.

پس از اینکه عقربه های ساعت ،  ١٠ صبح را نشان می داد مسئولین ارشد استان هم  به صف این راهپیمایی پیوستند و با حرکت به سمت خیابان لطفعلی خان زند راهپیمایی آغاز شد.

از جمله شعارهایی که در این راهپیمایی بیش از پیش شنیده می شد شعار های مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل بود و مردم علاوه بر این شعارها شعار های بر علیه فتنه‌گران و آشوبگرانی که طی چند روز اخیر آرامش را از مردم گرفته بودند سر دادند

تجمع مردم در سه راه پیروزی با جمع شدن حداکثری مردم در این خیابان بیانگر این بود که راهپیمایی ٣٠ آبان در لحظات پایانی خود است.

در پایان راهپیمایی لبیک به رهبری تقدیر از امنیت و اقتدار کشور مردم شیراز طی قطع نامه ای ضمن محکوم کردن اقدامات اخیر  و حمایت قاطع از تصمیمات رهبری از سران سه قوه خواستند که دولت نظارت بیشتر و بهتری بر بازار و کنترل قیمت ها داشته باشد و قوه قضاییه نیز با بر هم زنندگان امنیت با اشد مجازات مقابله کند.

مردم شیراز در این قطع نامه اعلام کرده اند که: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز با حضور در میان مردم نسبت به مطالبات آنان آگاهی یافته و با مراجع ذی ربط در میان گذاشته و به دنبال حل مشکلات مردمی باشند. 

مردم شیراز با حمایت از اقدامات نیروهای نظامی و انتظامی در رخداد های اخیر متذکر شدند: پیوند مردم و رهبری ناگسستنی است و هیچ دشمنی نمی‌تواند عهد مردم با امام امت و رهبری را از هم بکشاند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: