آخرین اخبار
کد خبر: ۲۳۵۹۷۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۶ - ۰۲ آذر ۱۳۹۸
گلر نفت مسجد سلیمان از بازی مقابل تیم سابقش صحبت کرد.
به گزارش جنوب نیوز، سوشا مکانی در خصو شرایط بازی با پرسپولیس اظهار داشت: بازی خیلی سختی داریم و این سختی به نظرم برای هر دو تیم مطرح است و فکر می‌کنم در کنار سختی، جذابیت‌های خاص خودش را هم داشته باشد. کار ما در در ورزشگاه آزادی سخت است ولی می‌خواهیم آمار شکست ناپذیری‌مان را حفظ کنیم و امیدوارم با دست پر برگردیم.

وی در مورد حساسیت‌های حضورش در دیدار با پرسپولیس هم گفت: حرف زدن در این مورد برایم راحت نیست و دوست ندارم جوری حرف بزنم که از آن سو برداشت شود. من پرسپولیس را دوست دارم و دوران خوبی هم در این تیم داشتم ولی در حال حاضر بازیکن نفت مسجد سلیمان هستم و برای موفقیت تیمم همه کار انجام می‌دهم و البته بازهم می‌گویم بازی خیلی سختی است.

گلر نفت مسجد سلیمان در مورد درگیری کوچکی که میان او و بیرانوند در گذشته ایجاد شده بود و البته به آشتی منجر شد هم گفت: این مسائل در فوتبال گاهی پیش می‌آید و طبیعی است ولی من و علیرضا هیچ مشکلی با هم نداریم و بعد از آن ماجرا هم همیشه دوست بودیم و امروز هم رقیب هم هستیم و برایش به جز بازی امروز در همه بازی‌ها آرزوی موفقیت دارم.

وی در مورد رابطه‌اش با هواداران پرسپولیس و اینکه به خاطر آنها به پیشنهاد استقلال جواب منفی داد یا دلیل دیگری هم داشت، عنوان کرد: من پیشنهاد خوبی از استقلال داشتم ولی به هر حال بعضی جاها به تفکرات و خلق و خوی آدم جور در نمی‌آید. در کار شما هم ممکن است یک رسانه به شما پیشنهاد دهد که حقوق و مزایای خوبی هم داشته باشد ولی به دلیل تفاوت در تفکرات این پیشنهاد را قبول نکنید و من هم به همین خاطر با احترام به استقلال و هوادارانش نمی‌توانستم به این تیم بروم.

وی در پایان در مورد برنامه‌های آینده فوتبالی‌اش و اینکه قصد دارد در ایران بماند یا بازهم لژیونر شود، عنوان کرد: کسی از آینده خبر ندارد که چطور می‌شود ولی من به این هدف که بیایم و چند ماه بازی کنم و دوباره برگردم به ایران نیامدم و فعلاً قصدم این است که در ایران بمانم مگر اینکه شرایط به شکل دیگری پیش برود که آن دست من نیست.

منبع: ایلنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: