کد خبر: ۲۳۵۸۹۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۴ - ۲۷ آبان ۱۳۹۸
دادستان بوشهر:
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: دستگاه قضایی با متخلفانی که اقدام به تخریب اموال عمومی می‌کنند برخوردی قاطع خواهد داشت.

به گزارش جنوب نیوز؛ علی حسن‌پور اظهار داشت: در روزهای اخیر و به دنبال اصلاح قیمت بنزین شاهد برخی اعتراض‌ها بودیم و در این بین برخی از افراد با سوءاستفاده از این فضا اقدام به اغتشاش کردند.


وی با تاکید بر اینکه مسیر مردم و سودجویان از هم جدا است و مردم باید هوشیار باشند، اضافه کرد: دستگاه قضایی با متخلفانی که اقدام به تخریب اموال عمومی می‌کنند برخوردی قاطع خواهد داشت.


دادستان عمومی و انقلاب بوشهر تصریح کرد:‌ تخریب اموال و اماکن عمومی از جمله بانک‌ها، دستگاه‌های خودپرداز، تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اخلال در نظم عمومی جرم است و با برخورد قاطع روبرو خواهد شد.


شناسایی اخلال‌گران


وی خواستار پرهیز از ضربه‌زدن و تخریب اموال عمومی شد و اضافه کرد: دستگاه انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی استان بوشهر نسبت به شناسایی اخلال‌گران اقدام کرده است و به زودی این افراد جلب می‌شوند.


حسن‌پور با بیان اینکه مردم باید مسیر خود را از خرابکاران جدا کنند، ادامه داد: دستگاه قضایی برخوردی قاطع با اعمال مجرمانه این افراد خواهد داشت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: