آخرین اخبار
کد خبر: ۲۳۵۸۷۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۲ - ۲۵ آبان ۱۳۹۸
محسن ربیع‌خواه از تلاش باشگاه پرسپولیس برای رسیدن به چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر گفت.
ربیع‌خواه اردوی پرسپولیس را ترک کرد

به گزارش جنوب نیوز، محسن ربیع‌خواه در خصوص وضعیت تیم پرسپولیس در روزهای تعطیلی لیگ گفت: ما تلاش می‌کنیم و خوشبختانه شرایط خوبی هم داریم. حدود ۸، ۹ ملی‌پوش ما در تمرینات نبودند و فکر می‌کنم از فردا بازیکنان ملی‌پوش به تمرینات اضافه خواهند شد. از فردا تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم در بازی بعدی سه امتیاز این مسابقه را بگیریم.

بازیکن تیم پرسپولیس در مورد گمانه‌زنی‌هایی که در ابتدای فصل درباره جدایی او از این تیم وجود داشت،‌ ادامه داد: این مسائل به گمانه‌زنی خود افراد برمی‌گردد و به من ارتباطی ندارد. من تلاش می‌کنم کار خودم را انجام بدهم و خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنم. اگر بازی کردم که برای موفقیت پرسپولیس همه تلاشم را انجام می‌دهم و اگر هم بازی نکردم برای موفقیت تیم‌ام دعا خواهم کرد. 

ربیع‌خواه در پاسخ به این سؤال که آیا پرسپولیس می‌تواند برای چهارمین سال متوالی قهرمان لیگ برتر شود، خاطرنشان کرد: به هر حال رقبای سختی داریم و تیم‌هایی مثل سپاهان،‌ استقلال، تراکتور، شهر خودرو و فولاد رقبای سرسختی هستند اما ما هم پرسپولیس هستیم و سه قهرمانی متوالی داریم و تلاش خواهیم کرد برای چهارمین بار قهرمان شویم. 

این بازیکن در مورد حل مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس، گفت: درباره مسائل مالی حرف نمی‌زنم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: