کد خبر: ۲۳۵۷۷۴
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۶ - ۱۸ آبان ۱۳۹۸
حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد، این باشگاه از جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان شکایت خواهد کرد.
جنوب نیوز: حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با اشاره به اظهارات جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس با توجه به اظهارات نکونام در شبکه ورزش شکایت خود از ایشان را به کمیته انضباطی ارائه خواهد کرد و منتظر واکنش این کمیته می‌ماند.

 وی افزود: نکونام که از سرمایه‌های فوتبال ایران است، متأسفانه برخلاف اظهارنظر و اتفاق‌نظر کارشناسان داوری مبنی بر تصمیم درست داور در اعلام پنالتی به نفع پرسپولیس در دیدار با ماشین سازی و فولاد، اعلام این دو پنالتی به نفع پرسپولیس را نادرست خوانده و در ادامه عنوان کرده است که باید به یکسری چیزها شک کرد. این ادعای ایشان اتهام و ابهام وارد کردن به ارکان فوتبال، جامعه داوری و باشگاه پرسپولیس است و باید پاسخگوی آن باشد.

مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: همان‌طور که مدیریت باشگاه پرسپولیس در مصاحبه اخیر خود تأکید کرده است، به اطلاع می‌رساند در یک سال گذشته و در پی قهرمانی‌های متوالی سرخپوشان، افرادی به عنوان مدیر، مربی و بازیکن اتهاماتی پوچ و واهی را به پرسپولیس وارد کرده و با طرح ادعاهایی چون مهندسی نتایج به نفع پرسپولیس و یا اتهام حمایت از پرسپولیس سعی در توجیه ناکامی‌های خود و سنگین کردن جو علیه پرسپولیس و تحت فشار قرار دادن متولیان فوتبال داشته‌اند.

متأسفانه به رغم اینکه این اتهام‌زنی‌ها اتهام وارد کردن به برگزارکنندگان مسابقات و ارکان فوتبال کشور هم بوده است، شاهد هیچ برخوردی نبوده‌ایم که جای تأسف دارد و خود بیانگر آن است که پرسپولیس تا چه حد از هر حمایتی بی‌بهره است که سنگین‌ترین اتهام‌زنی‌ها هم با برخوردی همراه نبوده است، در حالی که لیونل مسی به واسطه اتهام مهندسی نتایج به نفع برزیل سه ماه محروم شد.

قدوسی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس که با موجی از اتهام‌زنی‌ها مواجه شده و از سویی بسیاری از اتفاقات به ضرر آن رقم خورده است، نمی‌تواند نظاره‌گر این اتهام‌زنی‌ها باشد، آن هم در حالی که طبق مستندات نه تنها حمایتی از پرسپولیس در فصول گذشته و فصل جاری نشده است، بلکه طبق مستندات از برنامه‌ریزی مسابقات، اشتباهات داوری، مکانیزم متفاوت بلیت‌فروشی و احکام سخت‌گیرانه و سنگین کمیته انضباطی در قبال پرسپولیس و در موارد مشابه با ملاطفت و چشم‌پوشی در قبال برخی تیم‌ها به شدت متضرر هم شده است.

وی در پایان گفت: خواسته هواداران هم این است که باشگاه نسبت به اتهاماتی که به پرسپولیس وارد می‌شود، واکنش نشان داده و در صورت نیاز اقدام به طرح شکایت و دفاع از حق و حقوق باشگاه کند، چرا که این اتهام‌زنی‌ها ادامه دارد و هیچ برخوردی هم با آنها نمی‌شود و سیاست مدیریت جدید هم این نیست که این همه هجمه علیه پرسپولیس را تماشا کرده و شاهد سنگین شدن جو علیه تیمی باشد که مورد کم‌لطفی‌های بسیار زیادی واقع شده و به همین دلیل هم به شدت متضرر شده است.
منبع: سایت باشگاه پرسپولیس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: