کد خبر: ۲۳۵۵۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۲ - ۰۶ آبان ۱۳۹۸
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی:
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور گفت: بیش از سه هزار و ۵۰۰ هیئت مذهبی از کشورهای ایران، عراق، افغانستان، پاکستان، ترکیه و کویت در مراسم شهادت امام رضا(ع) در مشهد شرکت می‌کنند.
به گزارش جنوب نیوز، نوشاد نوشادی در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: به منظور برگزاری باشکوه مراسم عزاداری سالروز شهادت هشتمین امام شیعیان حضرت امام رضا(ع) در نقاط مختلف کشور برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم انجام شده است.

وی با تشریح برنامه ویژه در مشهد مقدس، اضافه کرد: بیش از سه هزار و ۵۰۰ هیئت مذهبی از کشورهای ایران، عراق، افغانستان، پاکستان، ترکیه و کویت در مراسم شهادت امام رضا(ع) در مشهد شرکت می‌کنند.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور خاطرنشان کرد: این هیئت‌ها وارد صحن‌ها و رواق‌های حرم مطهر امام رضا(ع) می‌شوند و پس از اجرای برنامه عزاداری از سمت دیگر حرم خارج خواهند شد.

وی از برپایی بیش از ۶۰۰ ایستگاه صلواتی در ورودی شهر مشهد و همچنین در اطراف حرم مطهر امام رضا خبر داد و بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود بیش از سه میلیون نفر در مراسم روز شهادت امام رضا(ع) در مشهد حضور یابند.

نوشادی ادامه داد: بزرگترین پیاده‌روی ولایت کشور نیز همزمان با روز شهادت امام رضا(ع) در برازجان برگزار می‌شود که به مسافت ۱۷ کیلومتر انجام می‌شود و پیش‌بینی می‌شود بیش از ۱۵۰ هزار نفر در این برنامه حضور یابند.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور گفت: سخنران این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین سید ناصر میر محمدیان معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی خواهد بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: