کد خبر: ۲۳۴۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۶ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۸
در خمینی شهر صفی نه برای نذری گرفتن بلکه نذری دادن آن هم نذری خون به راه افتاده است. در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی عزاداران خمینی‌شهری با حضور در پایگاه‌های انتقال خون نذر خون به‌جا می‌آورند.
به گزارش «جنوب نیوز» به نقل از تابناک؛ نام حسین(ع) که بیاید چند قدم به خدا نزدیک‌ تر می‌شویم، نذر برای حسین(ع) که باشد واسطه‌ای نمی‌ماند برای قبولی حاجات. حال چه نذری بهتر از خون، خونی که به ناحق بر زمین ریخته شد تا اسلام زنده بماند و حالا خون شیعیان و دل‌ سوختگان اهل بیت(ع) است که تقدیم می‌شود برای زنده نگه داشتن نام حسین(ع)، به نام حسین(ع) و به نیت خیر در دنیا و آخرت.
 
صف نذر خون در خمینی شهر
 
گاهی نام نذر که می‌آید به یاد اطعام می‌افتیم، آنچه که به طور معمول از آن به عنوان نذر یاد می‌شود، اما در چند روز اخیر صف نذر خون در برخی شهر‌ها فضایی متفاوت از نذر این ایام را به تصویر کشیده که دیدنی است.
 
اهدای خون نذری در خمینی شهر
 
بسیاری از عزاداران خمینی شهری از مدت‌ها قبل در انتظار بودند تا در روز‌های تاسوعا و عاشورای حسینی خون خود را نذر نیازمندان کنند. نیازمندانی که امروز روی تخت بیمارستان در انتظار بازگشت سلامتی هستند. صف نذر خون در پایگاه انتقال خون شهرستان خمینی‌شهر امسال پرشورتر از همیشه است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: